• USD 40.1
  • EUR 43.5
  • GBP 51
Спецпроєкти

Найбільший криптоівент року — Incrypted Conference 2024 — пройде 23 червня в Києві

Вже учетверте столиця приймає один із найбільш знакових і масових криптоівентів, який організовує медіа про криптовалюти та блокчейн Incrypted. В цей раз Incrypted Conference 2024 вперше пройде в новій локації — КВЦ Парковий.

Реклама на dsnews.ua

Як заявляють організатори, Incrypted Conference складатиметься з онлайн-марафону, який пройде 21 і 22 червня, та офлайн-заходу 23 червня, що стане заключною подією великої Ukrainian Blockchain Week 2024.

"Ukrainian Blockchain Week 2024 збере лідерів і ентузіастів сфери Web3, включно з такими великими гравцями, як Solana, Binance, NEAR і Trust Wallet. Кожна подія в рамках івенту — це унікальні ідеї, можливості для спілкування і нових зв'язків, а також глибоке занурення в останні тенденції та інновації блокчейн-індустрії", — Іван Павловський, СЕО Incrypted.

Конференція Incrypted 2024, головна подія в рамках Ukrainian Blockchain Week 2024, відбудеться 23 червня 2024 року. Засновники та керівники провідних Web3-компаній зберуться разом, щоб поділитися своїми перспективами, визначаючи траєкторію розвитку Web3-технологій в Україні. Протягом декілька останніх років вона завжди потрапляє в топ найкращих крипто конференцій в Україні.

"Ми очікуємо, що цього року в КВЦ "Парковий" зберуться близько 2000 учасників криптоіндустрії, як з України, так і з усього світу. Тільки англомовних спікерів планується більше 20", — Андрій Макаров, СОО Incrypted.

Повний перелік спікерів, вартість квитків та їх фактичну наявність можна побачити на сторінці заходу за посиланням. Приєднуйтесь до цієї динамічної спільноти, яка формує майбутній ландшафт українського Web3-простору. На конференції Incrypted Conference 2024 ми разом прокладемо шлях для наступної хвилі інновацій та розробок у сфері Web3.

    Реклама на dsnews.ua