• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кубраков: рішення уряду дозволить Укрзалізниці економити мільярди на закупівлях електроенергії

Укрзалізниця зможе економити значні кошти на закупівлях електроенергії після того, як Кабінет Міністрів України прийняв постанову "Про внесення змін до Порядку проведення електронних аукціонів з продажу електричної енергії за двосторонніми договорами"

Олександр Кубраков
Олександр Кубраков
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, якого цитує Facebook-сторінка Міністерства інфраструктури.

Рішення Уряду дозволить Енергоатому та іншим суб'єктам енергетичної сфери продавати електроенергію Укрзалізниці на період до 3-х років за спеціальною спрощеною процедурою.

"Це хороший прецедент взаємовигідної кооперації державних гравців, оскільки Укрзалізниця, маючи прогнозований та рівний графік споживання електроенергії, є ідеальним клієнтом для НАЕК "Енергоатом"", – пояснив Олександр Кубраков.

За його словами, раніше через недосконалу та непрозору організацію закупівель процес постачання електроенергії був нестабільним та дорогим, періодично призводячи до збоїв у діяльності залізниці.

"Нагадаю, що витрати Укрзалізниці на електроенергію у 2019 році становили 8,48 млрд грн, а у 2020 – 7,6 млрд грн. Сьогоднішнє рішення уряду допоможе Укрзалізниці економити кілька мільярдів гривень щороку", — зазначив Кубраков.

Нагадаємо, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, який координує програму Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", раніше анонсував створення зручного залізничного приміського сполучення у Києві, Харкові та Дніпрі. 

    Реклама на dsnews.ua