• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

Куди вкласти гроші, щоб отримувати пасивний дохід: в Києві відбудеться великий інвестиційний івент

Які "підводні камені" у інвестуванні в нерухомість, що треба знати про криптовалюти, які прогнози ринку землі і як працювати з кредитними спілками — про це розкажуть на наймасштабнішому в Україні івенті з питань інвестування

Реклама на dsnews.ua

Big invest summit, на якому зберуться 12 спікерів і близько 1500 слухачів, пройде в Києві в листопаді і триватиме два дні. Саміт організовує Роман Бабицький, бізнесмен і засновник Babitskyi Investment Company. У підприємця більше 10 років досвіду в інвестуванні.

Серед інших спікерів — радник віце-премʼєр-міністра України і IT-бізнесмен Максим Слободянюк; керуючий партнер компанії Інвест Стандарт Єгор Поліщук; співзасновник компанії Jooble і венчурний інвестор Роман Прокофʼєв, а також підприємець з 20-річним досвідом Абдурахман Шайхалов, який створив з нуля більше 20 бізнес-проектів в різних сферах.

"Багато людей роками тягнуть з інвестуванням, тому що не знають, з чого почати, бояться ризикувати і вважають, що це занадто складно. Ми проводимо Big invest summit, щоб показати: інвестуванням може займатися кожен, у кого є заощадження хоча б в $5000. Якщо розробити правильну інвестиційну стратегію, ретельно підходити до вибору інструментів і розуміти свою мету, можна отримувати пасивний дохід без спеціальних знань. Все, що потрібно розуміти про інвестування, ми розповімо за ці два дні", — говорить Роман Бабицький.

Серед тем, які будуть піднімати на саміті:

  • який рівень прибутковості у різних інструментів інвестування;
  • які основні помилки допускають новачки;
  • як мінімізувати ризики;
  • куди краще вкладати: в нерухомість, криптовалюти, золото, землю, кредитні спілки, венчурні фонди або банківські депозити;
  • чи можна інвестувати кредитні кошти;
  • за допомогою яких інструментів можна отримувати 18-20% на рік.

Організатори стверджують, що Big invest summit буде цікавий як новачкам, так і досвідченим інвесторам, яким не вистачає нетворкінгу в цій сфері, корисних знайомств і звʼязків. На івенті вони зможуть знайти партнерів по бізнесу і неформально поспілкуватися з топовими українськими бізнесменами та інвесторами. В Україні заходів такого масштабу на тему інвестування ще не було.

Big invest summit відбудеться 27-28 листопада в Pochayna Event Hall. Квиток можна купити за посиланням.

    Реклама на dsnews.ua