• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Курс долара продовжить рости до 28,50 гривень, — аналітик Альпарі

Реклама на dsnews.ua

Протягом найближчого тижня аналітики прогнозують зростання курсу долара до 28,50 гривень.

Про це в коментарі РБК-Україна сказав Максим Пархоменко, аналітик Альпарі, передає " ДС ".

Як зазначив аналітик, минулого тижня курс долара продовжив своє зростання по відношенню до гривні в усіх сегментах валютного ринку, додавши в середньому на 1%. Зокрема, на міжбанку курс виріс до 28,18.

"Після подолання позначки в 28,00 гривень за долар у багатьох почали рости девальваційні очікування. За рахунок цього багато учасників притримують валюту, чекаючи продовження зростання курсу долара. При таких настроях на ринку формується локальний дефіцит валюти, що і штовхає курс далі вгору", — підкреслив він.

При цьому, незважаючи на зростання резервів і збереження кредитних рейтингів України, учасники ринку не особливо вірять в поліпшення поточної ситуації. Негативу додає зростання захворюваності коронавірусів і політична турбулентність, яка не покращує переговорну позицію з МВФ і ЄС щодо нового траншу, додав Пархоменко.

"За рахунок цього гривня продовжить своє зниження і на готівковому ринку гривня до кінця наступного тижня перейде до позначки 28,45 гривень за долар. Міжбанк протягом тижня вийде на рівні в 28,50 гривень за долар", — прогнозують аналітик Альпарі.

Нагадаємо, Національний банк України сьогодні, 18 вересня, встановив курс гривні до долара на рівні 28,11 грн/дол.

    Реклама на dsnews.ua