• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Лукашенко похвалився, що коронакризис не зачепила економіку Білорусі

Реклама на dsnews.ua
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що республіка змогла "викрутитися" і понести менший шкоди від світової кризи, що почалася через пандемію COVID-19, тому що не зупиняла виробництво

Таку заяву Лукашенко зробив у середу, 3 червня, на нараді по новому складу уряду, передає "ДС" з посиланням на "БЕЛТА".

Як стверджує глава Білорусі, серйозні зміни в складі уряду на даному етапі небажані.

"Це було б дуже погано. Тому що зараз весь світ вступив у смугу небувалої економічної кризи, який у будь-якій державі спричинила серйозні зміни відносин в суспільстві. Наслідки цієї кризи будуть дуже серйозні", - сказав Лукашенко.

"Добре, що ми так вивернулися, викрутилися в цій ситуації з пандемією, не зупинили виробництво. Якби зупинилися, ми б ніколи не запустили це виробництво. Це тільки в казці могло статися", - сказав президент.

Він додав, що треба активніше працювати, особливо у сфері економіки, для того, щоб вийти з мінімальними втратами з цього несподіваного для всіх кризи".

Відзначимо, що в Європі тільки Швеція та Білорусь не вводили карантин через коронавіруса.

Нагадаємо, раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко називав коронавірус "психозом" і радив пити горілку, ходити в лазню і їздити на тракторі, щоб не підчепити коронавірус. Пізніше Лукашенко змінив риторику і попросив Божої допомоги для боротьби з коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua