• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Марченко заявив про прогрес у переговорах з МВФ

Реклама на dsnews.ua

Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив про прогрес у переговорах з Міжнародним валютним фондом і анонсував швидке внесення проекту державного бюджету на 2021 рік у Верховну Раду

Про це він заявив в агентству "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Наголошую на значному прогресі в процесі переговорів. Незабаром Мінфін оприлюднить офіційну інформацію напрацьованих позицій. Зараз перебуваємо на завершальному етапі формування спільного з МВФ бачення основних бюджетних параметрів в рамках програми партнерства. Найближчим часом плануємо внести проект бюджету-2021 на розгляд уряду, а далі — до Верховної Ради України", — сказав він.

Також міністр додав, що в даний час в інформаційному просторі циркулює багато спекуляцій навколо переговорів з МВФ.

"З огляду на високу інтенсивність переговорів і велику кількість спекуляцій навколо переговорів з МВФ, настійно рекомендуємо всім брати до уваги виключно офіційні публічні коментарі учасників процесу. Інші експерти не володіють масивом інформації, достатнім для об'єктивного розуміння і коментування ситуації", — сказав Марченко.

Нагадаємо, на початку листопада Марченко заявив, що Мінфін очікує до кінця 2020 року транш від МВФ в рамках діючої програми stand-by, оскільки Україна вже виконала 4 структурних маяка програми з 10.

    Реклама на dsnews.ua