• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

McKinsey & Company відзначила 15-річчя роботи в Україні

Відзначаючи п'ятнадцяту річницю своєї діяльності в Україні, компанія McKinsey & Company скликала у Києві 9 листопада 2017 конференцію, присвячену питанням стимулювання довгострокового економічного зростання країни
Реклама на dsnews.ua

У заході взяли участь понад 250 лідерів приватного, громадського та соціального секторів України, а також представники дипломатичного корпусу та міжнародних фінансових установ.

Керуючий партнер McKinsey & Company в Україні Жорж Массуд (Georges Massoud) виступив з доповіддю на тему "Україна: перспективи зростання для наступного покоління". У звіті були відзначені численні успіхи країни у сфері політики та регулювання з 2014 року, при цьому підкреслювалося, що Україна має значні можливості для подальшого вдосконалення економіки.

Діяльність McKinsey & Company зосереджена на важливості підвищення продуктивності та іноземних інвестицій через інтеграцію в глобальні ринки та інновації. Корнеліус Уолтер (Cornelius Walter), керуючий партнер підрозділів McKinsey & Company в Центральній Європі, розповів аудиторії, що McKinsey & Company і надалі пов'язує свою діяльність з Україною в довгостроковій перспективі і вважає себе партнером в зусиллях країни, спрямованих на процвітання і збільшення прибутковості.

Президент України Петро Порошенко високо оцінив роль McKinsey в якості радника українських державних та приватних установ. Він підкреслив, що Україні потрібно стати більш продуктивною, конкурентоспроможної і прибуткової, країна повинна створити середовище, яке буде залучати і утримувати іноземні і внутрішні інвестиції.

Запрошений доповідач Джордж Фрідман (George Friedman), засновник Geopolitical Futures і колишній голова правління Stratfor, закликав український уряд створювати рішення для економічних проблем країни і використовувати можливості.

    Реклама на dsnews.ua