• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Милованов обраний головою наглядової ради "Укроборонпрому"

Президента Київської школи економіки, радника керівника Офісу президента Тимофія Милованова одноголосно обрали новим головою спостережної ради держконцерну "Укроборонпром"

Тимофій Милованов
Тимофій Милованов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сторінці держконцерну в Facebook, передає "ДС".

"Вчора, 1 червня, відбулося засідання оновленого складу наглядової ради Укроборонпрому, на якому Тимофій Милованов одноголосно був обраний новим головою. В засіданні взяли участь всі члени наглядової ради, а також керівництво концерну", — зазначено в повідомленні.

Відзначається, що на сьогодні наглядова рада Укроборонпрому представлена 5-ма членами.

У вищий керівний орган концерну входять перший заступник міністра з питань стратегічних галузей промисловості Валерій Іващенко, колишній директор Агентства дослідних проєктів з оборони (DARPA) Ентоні Дж. Тетер, а також — президент Київської школи економіки Тимофій Милованов і промисловці Олександр Носов і Ростислав Шурма.

"Серед питань, винесених на обговорення, йшлося, зокрема, про необхідність всебічного аналізу життєстійкості підприємств-учасників концерну, розробці корпоративної стратегії реформування Укроборонпрому і його підприємств-учасників, в тому числі стратегії розвитку галузевих об'єднань, які будуть утворені навколо основної номенклатури виробництва", — повідомили в дежконцерні.

"Реформа Укроборонпрому дозволяє перетворити підприємства державного оборонно-промислового комплексу на господарські товариства в максимально короткі терміни. Це автоматично відкриє доступ до капіталу, інвестицій та міжнародного трансферу технологій. Ми не маємо права не скористатися шансом на фінансово-економічне оздоровлення підприємств Укроборонпрому, якщо корпоратизація в перспективі дозволить оснастити нашу армію новітніми високотехнологічними і наукомісткими зразками озброєння і військової техніки ", — заявив про важливість прийняття законопроєкту №3822 у другому читанні глава наглядової ради Укроборонпрому Тимофій Милованов.

До повноважень наглядової ради Укроборонпрому відноситься, зокрема, затвердження стратегії розвитку і напрямків діяльності концерну, а також здійснення контролю за виконанням концерном і його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва.

Нагадаємо, 21 травня президент Володимир Зеленський ввів до складу Наглядової ради держконцерну "Укроборонпром" радника голови ОП Тимофія Милованова, колишнього члена наглядової ради банку "Січ" Олександра Носова і директора АТ "Геліос" Ростислава Шурму, а також виключив зі складу Володимира Горбуліна.

Як повідомляла "ДС", радник голови ОП і президент Київської школи економіки Тимофій Милованов викликав на дебати журналіста Юрія Бутусова, який звинуватив його у хабарництві через історію з тим, що "дочка" Укроборонпрому замовила в КШЕ дослідження на 1,68 млн за день до призначення Милованова в концерн.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua