• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Мінцифри анонсувало будівництво в Україні дата-центру потужністю до 500 МВт

Реклама на dsnews.ua

Міністерство цифрової трансформації планує реалізувати перший в Україні масштабний технологічний проєкт, в основі якого будівництво дата-центру потужністю до 500 МВт 

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінцифри, передає "ДС".

У Херсонській області планується створити Екотехнопарк, в основі якого — дата-центр потужністю до 500 МВт. Він використовуватиметься для зберігання, обробки даних та 3D-рендерингу.

Дата-центр хочуть побудувати із використанням новітніх технологій та із врахуванням турботи про навколишнє середовище. Тепло, яке він виділятиме, спрямують на агроферму, яка також буде частиною Екотехнопарку.

Для першої черги проєкту планують залучити не менше 200 млн доларів інвестицій в інфраструктуру. Дата-центр буде обслуговувати обладнання вартістю близько 1 млрд доларів. Об’єкт потребує не менше 200 робочих місць.

"Будівництво такого потужного дата-центру дозволить Україні надавати послуги зі швидкісної обробки даних та створити нові робочі місця", — зазначив віцепрем’єр-міністр Михайло Федоров.

Він висловив упевненість, що Україна здатна стати "найпотужнішим IT-хабом у Центральній та Східній Європі", який залучатиме міжнародні інвестиції в Україну та зміцнити позиції країни на світовій арені.

Як писала "ДС", Мінцифри запускає онлайн-портал, який стане гідом по всіх видах цифрових державних послуг.

    Реклама на dsnews.ua