• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Міндреску повертається в "Приват", - джерела

Михайло Міндреску з командою менеджерів після більш ніж десятирічної перерви повертається в фінансово-промислову групу "Приват" бізнесмена Ігоря Коломойського

Реклама на dsnews.ua

Як розповіло інформоване джерело, поки що достеменно невідомо, чим саме буде займатися Миндреску, проте це буде знайоме йому нафтове крило "Привату".

У 2005-2009 роках Міндреску вже керував півтора тисячами заправок Коломойського (АЗС "Сентоза", "Авіас", "Укрнафта", ANP).

Потім в 2010 році Міндреску був призначений на посаду директора міністерської структури "Укрнафтохімпереробка", також він був негласним керівником "Експертно-аналітичної групи" при Кабміні. Працюючи секретарем ЕАГ, Міндреску займався розрахунком рекомендованих цінових коридорів на паливо, по суті, не даючи власникам великих мереж АЗС отримувати надприбутки.

У 2017 році Міндреску отримав запрошення очолити паливний бізнес у Дмитра Фірташа (він вже працював з бізнесменом на початку 2000-х), якому належить мережа облгазів з інфраструктурою для пропан-бутану: АЗС, сховища, і забезпечення населення газом в балонах Але розвитку співпраця не отримало: непрофільний напрям DF Group вже в 2020 році почав поетапно припиняти роботу.

Що ж стосується нинішнього стану справ в групі Коломойського, то, на думку експертів, йому потрібні зміни в роботі нафтового бізнесу. За останні роки бізнесменові вдалося розвинути Кременчуцький НПЗ, налагодити постачу дизпалива і зрідженого газу кораблями до Одеси. Тепер же йому треба надолужити згаяне в роздрібній торгівлі, щоб наздогнати конкурентів. Перші кроки вже зроблені, на кількох заправках з'явилися нові стели, відкриваються магазини і частина АЗС Коломойського вже виглядає на рівні з конкурентами. При вмілому маркетингу заправки "Привату" можуть стати не гірше АЗС мереж ОККО і Сокар, а з огляду на кількість — залишити далеко позаду.

    Реклама на dsnews.ua