• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Міненерго розпочало підготовку до "зелених" аукціонів, — Буславець

Реклама на dsnews.ua

Виконуюча обовʼязки міністра енергетики Ольга Буславець представила плани щодо реалізації закону про удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел

Про це Буславець розповіла під час засідання Антикризового енергетичного штабу, передає "ДС".

"Ми розпочали роботу з визначення обсягів річних квот підтримки "зеленої" енергетики, графіків організації аукціонів та підготовку нормативно-правових актів, спрямованих на імплементацію положень закону. Для більш узгодженої та продуктивної роботи плануємо створити координаційну групу", – зазначила в.о. міністра

За словами Ольги Буславець, тривають переговори з державними банками та міжнародними фінансовими інституціями щодо залучення на пільгових умовах до 300 млн євро кредитних коштів, зокрема для покриття частини заборгованості ДП "Гарантований покупець" за "зеленим" тарифом.

Водночас умовою банків для таких кредитів є фінансова стабілізація роботи учасників ринку електроенергії. Відповідне рішення для збалансування ринку має прийняти НКРЕКП.

Як повідомляла "ДС", президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт, який закріплює ключові положення Урядового меморандуму з виробниками "зеленої" енергетики.

    Реклама на dsnews.ua