• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Міненерго виділило 653 млн на погашення боргів із заробітної плати шахтарям

Міністерство енергетики спрямувало через Міністерство фінансів для виплати заробітної плати шахтарям українських державних шахт 653 млн гривень

Герман Галущенко
Герман Галущенко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Міненерго, передає "ДС".

Нагадаємо, 13 серпня гірники ДП "Львіввугілля" повідомили, що з березня не отримували зарплату, і заявили, що пікетуватимуть будівлю Офісу президента та перекриватимуть дороги міжнародного значення.

Вони пригрозили — якщо до 18:00 15 серпня не будуть виплачені гроші шахтарям ДП "Львіввугілля" — трудові колективи ДП готові до перекриття трас та акцій протесту в столиці.

Після погроз влаштувати акції протесту, в Кабміні завили, що для виплати заробітної плати шахтарям українських держшахт вже направлено 653 млн гривень, і що дата надходження коштів була відома ще кілька тижнів тому.

"Кошти у розмірі 653 029 тис. грн мають бути перераховані на підприємства галузі уже в понеділок, 16 серпня", — зазначили в Міненерго.

"Ми добре знаємо про проблеми шахтарів, щодня на зв'язку і з профспілками, і з представниками місцевої влади, і з керівництвом шахт. Усі відповідальні ще кілька тижнів тому отримали інформацію, коли надійдуть гроші і що для цього робиться. Тому закликаю не використовувати результати планової та системної роботи у цьому напрямку як можливість отримати політичні дивіденди. Питання на постійному контролі.

На сьогодні Міненерго отримало усі погодження в уряді, бюджетному комітеті Верховної Ради і вже у понеділок, як і планувалось, Міністерство фінансів направить кошти для виплат заробітної плати", — міністра енергетики Германа Галущенка.

Галущенко додав, що спільно із міжнародними партнерами його відомство працює над планом трансформації і державних шахт, і вугільних регіонів в цілому.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua