• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Мінфін: Програма Зеленського "Доступні кредити 5-7-9%" показала вагомі результати

Від моменту старту програми президента Володимира Зеленського "Доступні кредити 5-7-9%" уповноважені банки видали 21 888 кредитів на загальну суму 57,6 млрд грн. За тиждень уповноважені банки видали 343 кредитів на загальну суму 899 млн гривень

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить новий звіт Міністерства фінансів України.

За словами заступниці голови Офісу президента Юлії Свириденко, завдяки програмі "5-7-9" малий та середній бізнес отримав допомогу. Підприємства змогли залучити кредити під низькі відсотки.

"Цю можливість реалізували понад 12,5 тисяч підприємств у сільському господарстві, торгівлі, готельному та ресторанному бізнесі, а також у промисловості. І ми впевнені, що ці компанії не тільки зберегли, але вже й створили робочі місця для майже 20 тисяч нових працівників", ‒ наголосила Свириденко.

За даними Мінфіну, з моменту старту президентської програми підприємці отримали 20,5 млрд гривень на рефінансування попередньо отриманих кредитів, 7 млрд гривень видали на інвестиційні цілі, ще 30 млрд гривень ‒ у якості антикризових кредитів.

Нагадаємо, раніше заступник голови ОП, координатор президентської програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив, що довгострокова доступна іпотека в рамках програми передбачатиме фіксовану ставку – 7% з першим внеском 20% та буде розрахована на термін до 30 років. 

    Реклама на dsnews.ua