• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Мінфін все ще сподівається отримати другий транш МВФ до кінця року

Реклама на dsnews.ua

Міністерство фінансів України планує отримати ще один транш згідно з новою програмою співпраці України з Міжнародним валютним фондом до кінця поточного року

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко, передає "ДС" з посиланням на " Радіо Свобода ".

"У Міністерства фінансів інших сценаріїв немає. Ми закладали ці кошти в бюджет, і ми очікуємо, що нам вдасться отримати ці кошти до кінця року, ми робимо все можливе для цього", — сказав він.

При цьому Марченко спростував заяви деяких політиків про те, що другий транш Україна отримає в грудні. За його словами, зараз ведуться переговори щодо того, щоб місія здійснила "візит" в нашу країну в онлайн-режимі, щоб провести перегляд програми.

"Дати зараз ніхто назвати не може. Я думаю, що в цій країні ніхто цю дату не може назвати, крім самої місії і представників місії", — уточнив міністр.

Як повідомляла "ДС", раніше Сергій Марченко заявляв, що не бачить загроз для співпраці з МВФ, оскільки Україна виконується всі умови, які перед нею ставляться.

У свою чергу, глава НБУ Кирило Шевченко вважає, що Україна може розраховувати на другий транш фінансової підтримки від МВФ до кінця року.

    Реклама на dsnews.ua