• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Мінреінтеграції візьме "на олівець" доступні промислові підприємства на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій планує провести інвентаризацію всіх промислових потужностей на підконтрольній уряду території Донбасу

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Мінреінтеграції, передає "ДС".

У Сєвєродонецьку та Попасній представники міністерства зустрілися з підприємцями. Бізнесмени Луганщини звернули увагу на необхідність інвентаризувати всі промислові потужності в області, щоб використовувати їх у подальшому. В Мінреінтеграції також наголосили, що треба зробити те ж саме в Донецькій області.

Протягом тижня представники Мінреінтеграції також зустрінуться з бізнесменами у Старобільську Луганської області, Краматорську, Авдіївці, Маріуполі та Волновасі Донецької області.

Мета зустрічей — підготовка проєкту концепції щодо реалізації Стратегії економічного розвитку Донецької та Луганської областей.

"Він передбачає створення нормативно-правових, інституційних та організаційних умов для формування нової економічної ідентичності регіону на основі комплексного впровадження системи управління та організації економічних процесів з широким залученням інвестиційних ресурсів, що стануть основою для сталого розвитку регіону та місцевих громад, а згодом і повномасштабної реінтеграції тимчасово окупованих територій України", — кажуть у міністерстві.

Після завершення обговорень проєкту в областях його доопрацюють і передадуть на затвердження уряду.

Як писала "ДС", Кабмін оновив перелік окупованих населених пунктів.

    Реклама на dsnews.ua