• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мін'юст схвалив "касовий апарат в смартфоні"

Реклама на dsnews.ua

Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства фінансів про порядок реєстрації і застосування програмних РРО, зокрема, програмного забезпечення РРО в смартфоні"

Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів, передає "ДС".

Міністерство юстиції схвалило два наказа Мінфіну.

Зокрема, наказом від 23 червня 2020 №317 безпосередньо затверджено порядки реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО) визначення діапазону, видачі, резервування, використання фіскальних номерів, привласнюються електронними розрахунковими документами під час роботи ПРРО в режимі офлайн.

Другим наказом від 18 червня 2020 №306:

удосконалено форма і зміст розрахункових документів, що РРО та/або ПРРО;

затверджена нова форма розрахункового документа для операцій з видачі готівкових коштів держателям електронних платіжних засобів;

забезпечена можливість вказівки штрих-кодів товарів.

Зокрема зміни торкнулися Порядків про реєстрацію РРО та книг обліку розрахункових операцій, зокрема про можливості створення документів в паперовій та/або електронній формі.

"Введення програмного РРО є важливим кроком до детінізації економіки і створення рівних умов ведення підприємницької діяльності. Програмне забезпечення РРО в смартфоні "стане зручним і необтяжливим функціоналом для сумлінних платників податків", - наголосили у Мінфіні.

    Реклама на dsnews.ua