• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Міжнародна конференція WealthPro Kyiv 2021: До столиці України приїхало понад 200 учасників з більш ніж 30 країн

У 2021 році щорічна міжнародна конференція WealthPro Kyiv 2021 зібрала понад 200 учасників з більш ніж 30 країн, 15 спікерів, на виставці було представлено 20 стендів

Реклама на dsnews.ua

Команда Bosco Conference отримала рекордну кількість позитивних відгуків від делегатів та спікерів. Конференція стала місцем зустрічі справжніх професіоналів із клієнтами та партнерами, вона збирає всіх ось вже 16 років.

Інтерв'ю з учасниками та спікерами конференції були записані партнерами із Qstudio, на запитання: "Чому так необхідно відвідувати офлайн захід, як WealthPro Kyiv 2021?", була отримана однозначна відповідь — "Це важливість живого спілкування із клієнтами та колегами". 

Зовсім скоро на YouTube каналі компанії з'являться інтерв'ю з експертами конференції та відгуки учасників: https://bit.ly/3BoSGnh. На каналі ви знайдете також відео більше ніж 60 онлайн семінарів, які провела команда Bosco Conference з квітня 2020 року. 

Завдяки медичному супроводу лабараторії Дніпролаб, всі присутні на заході відчували себе комфортно та безпечно. Формат та атмосфера WealthPro Kyiv 2021 заохочували відвідувачів до неформального та відкритого спілкування на теми, які виходили за межі бізнес-комунікацій. Саме для цього й були організовані кава-брейк, обід та коктейль, партнером якого став Jack Daniel’s. 

Також, в кінці лекційного блоку відбулися розіграші цінних призів, в цьому році подарунки були від спонсорів конференції, компаній Crystal Worldwide (Угорщина), InTax (Ірландія), мережі хімчисток Unmomento та студії чистки та редизайну Oscar Dry Сlean Studio. 

Для постійних учасників та спікерів конференції WealthPro й InvestPro — це частина життя, спілкування, розвиток, пошук рішень та робочих інструментів для бізнесу в місці, де створюються міцні ділові відносини.

 Компанія Bosco Conference проводить, як онлайн, так і оффлайн конференції, запрошує всіх учасників до співпраці. Наступний офлайн захід InvestPro від Боско Конференц відбудеться в Дубай в лютому. Конференція в Києві 6 квітня. Також на травень заплановані дві конференції у Казахстані. Реєстрацію на майбутні заходи відкрито: https://bit.ly/31kbmZ7.

    Реклама на dsnews.ua