• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

МВФ оприлюднив текст Меморандуму з Україною

Міжнародний валютний фонд опублікував Листа про наміри та Меморандуму про економічну та фінансову політику з нової програми Stand-by для України, яка розрахована на 1,5 року
МВФ оприлюднив текст Меморандуму з Україною. Фото: Getty Images
МВФ оприлюднив текст Меморандуму з Україною. Фото: Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів, передає "ДС".

"Лист про наміри та Меморандуму про економічну та фінансову політику, схвалений Радою директорів Міжнародного валютного фонду 9 червня 2020, містять заходи та умови, які реалізували і планує реалізувати і дотримуватися Уряд України і Національний банк України протягом періоду дії програми до 2020 - 2021 роках, а також конкретні кроки, необхідні для успішного проходження переглядів і отримання наступних траншів за програмою", - йдеться в повідомленні.

У Мінфіні зазначили, що виконання Меморандуму дозволить до кінця дії програми отримати решту коштів від МВФ ($2,9 млрд), які повинні забезпечити макроекономічну і фінансову стабільність.

Програма Stand-by зосереджена на ключове завдання - підтримка макроекономічної і фінансової стабільності і охоплює, серед іншого такі сфери як: фіскальна політика, монетарна політика, політика фінансового сектора, енергетична політика та антикорупційна політика.

{"caption":""}

Як повідомлялося, 9 червня рада директорів МВФ затвердила програму співпраці з Україною у розмірі $5 млрд. Програма розрахована на 18 місяців. Перший транш у розмірі 2,1 млрд доларів, за даними Мінфіну, очікується 11 червня.

Прем'єр-миннистр Денис Шмигаль заявив, що в рамках програми буде виділено 5 траншів.

    Реклама на dsnews.ua