• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

МВС вимагатиме підвищення заробітної плати поліцейським

Низька заробітна плата — один із факторів, який змушує поліцейських змінювати роботу. Її необхідно переглядати в контексті бюджетного процесу, який наразі триває

Денис Монастирський
Денис Монастирський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час вручення поліцейським офіцерам 86 нових службових автомобілів, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу МВС.

"Наразі народні депутати, які долучені до проєктів МВС, розуміють цінність і необхідність забезпечення безпеки країни. До них ми й будемо звертатись за підтримкою, щоби після внесення проєкту держбюджету, який Закон зобов"язує подати вже завтра до парламенту через пропозиції депутатських комітетів, фракцій, груп. Ми надамо пропозиції щодо вирівняння балансу середньої заробітної плати по регіонам. Це те, що зможе вирівняти та залишати на місцях кадри, які сьогодні працюють у Національні поліції", — зазначив він.

Нагадаємо, раніше Антон Геращенко, який нині працює радником голови МВС Дениса Монастирського, казав, що працівники поліції масово звільняються у звʼязку з тим, що отримують місячну зарплату в розмірі 13,5 тисяч гривень. Вони переходять на роботу в НАБУ, САП і ДБР.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua