• USD 26.7
  • EUR 31.5
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

На Big Business Day у Львові виступлять кращі бізнес-тренери світу

17 вересня у Львові відбудеться унікальна бізнес-подія — Big Business Day. Кращі з кращих тренери з продажів зберуться у медіа-центрі "Арена Львів", щоб поділитися своїм досвідом та успішними кейсами

Реклама на dsnews.ua

Саме тут:

  •  Людмила Калабуха розповість про зміни ринку та клієнтів, про ковідіалів і їхні купівельні потреби, про нові методи продажів, які працюватимуть у 2022 році.
  • Ілля Рейніш навчить, як уникати ключових помилок менеджерів при роботі з запереченнями.
  • Кирило Куницький акцентує на дисципліні виконання: як створити культуру досягнення результатів компанії, поділиться інструментами для досягнення орієнтованості на результат в команді.
  • Хедлайнер Big Business Day – Джордан Белфорт розповість про управління фінансами та ризики у часи економічних змін, принципи сучасної поведінки бізнес-структури та її власника, про маркетинг та креатив, команду, мислення інвестора та дієві методи, як побудувати успішну бізнес-корпорацію майбутнього.

Крім цього – ексклюзивний формат Big Money на Big Business Day. Це публічне інтерв’ю Євгенія Черняка з Джорданом Белфортом прямо на сцені головної бізнес-події року.

Учасники заходу зможуть побачити та почути не просто авторські інструменти найефективнішого досвіду продаж, а й чіткі мотиваційні прийоми, які штовхають до успіху!

Подія відбудеться 17 вересня в медіа-центрі "Арена Львів".

 Захід відбувається за підтримки ЛОДА в рамках ХХ Міжнародного Економічного Форуму.

 Детальніше про подію і можливість придбати квиток: https://bigbusinessday.lviv.ua/

Довідка. Джордан Белфорт — прототип героя Леонардо Ді Капріо з фільму Мартіна Скорсезе "Вовк з Волл стріт" — справжній вундеркінд продажів, який вже у 26 років заробляв майже по мільйона доларів на тиждень.

А все завдяки своїй авторській "системі переконання", яка допомогла Белфорту перетворити його фірму з 12 бездарних сейлів в контору, в якій було близько 1000 висококласних брокерів, кожен з яких робив мільйони доларів.

Сьогодні цій системі, що включає в себе різноманітні техніки переконання, володіння мовою тіла, вміння перетворювати клієнтів в постійних, Белфорт навчає по всьому світу.

Серед клієнтів Белфортa — мінімум 50 компаній зі списку Fortune 500, а його персональні тренінги в більш ніж 40 країнах світу відвідало вже близько 5 млн людей.

    Реклама на dsnews.ua