• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На Дніпропетровщині монтують асфальтобетонний завод для найамбітнішого проєкту "Великого будівництва"

Новий асфальтобетонний завод MARINI TOP TOWER 4500, який монтують у Павлограді на Дніпропетровщині, разом з трьома іншими такими ж заводами вже з кінця травня почне виробництво матеріалу для ремонту траси Дніпро — Павлоград

Реклама на dsnews.ua

Ця дорога — частина найдовшої траси країни М-30, яку планується завершити до Дня Незалежності в рамках програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", написав в Facebook Юрій Голик.

Завод такого типу має рекордну для України продуктивність на рівні 340 тонн на годину. Це більше, ніж у нинішнього рекордсмена — заводу в Дергачах Харківської області з продуктивністю 320 тонн на годину.

"Монтаж заводу в Павлограді здійснюється двома кранами вантажопідйомністю 35 тонн і одного 110 тонн", — повідомив Голик.

Завод уже забезпечений запасами щебеню – станом на зараз там зберігається 40 000 тонн.

"З кінця травня на трасі Дніпро — Павлоград почнуться безпосередньо роботи. Ця траса — частина траси М-30 Стрий — Знамʼянка — Ізварине, яка буде відремонтована уся до Дня Незалежності. Це означає, що трохи більше 70 кілометрів чотирисмугової траси буде відремонтовано за три місяці. Паралельно вже йдуть роботи на цій же трасі від межі з Кіровоградською областю до Криничанського поста поліції і від Павлограда до межі з Донецькою областю", — розповів Голик.

Траса М-30 Стрий — Ізварине, відома також як Дорога Єдності, повинна зʼєднати захід і схід України. Цей шлях довжиною в 1400 км починається у Львівській області, йде через всю країну і закінчується на Луганщині, біля кордонів з тимчасово окупованими територіями.

Нагадаємо, раніше у мережі показали вражаючі фото будівництва обʼїзної дороги Дніпра, яке ведеться у рамках програми президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

    Реклама на dsnews.ua