• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

На "Електроважмаші" за 2 дні виплатять 40 млн грн боргів із зарплати

На харківському "Електроважмаші" почалося погашення заборгованості по заробітній платі — 1 і 2 березня співробітникам виплатять 40 млн грн. За словами Віктора Буська, в.о. гендиректора ЕВМ, підприємство знаходиться на фінальній стадії виходу з кризи

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Фонду держмайна, передає "ДС".

Ресурс для виплат боргів із зарплати знайдено завдяки реалізації програми фінансового оздоровлення, яка реалізується на підприємстві.

"Джерела коштів для погашення поточних затримок із заробітної плати знайдено. Сьогодні необхідні 40 млн грн будуть зараховані на рахунок підприємства і виплачені співробітникам у повному обсязі. Ми перебуваємо на фінальному етапі виведення "Електроважмашу" з кризи, вже незабаром подібні проблеми назавжди зникнуть із підприємства", — зазначив Бусько.

Планується, що найближчим часом ЕВМ отримає 300 млн гривень оплат від експортних контрактів і близько 300 млн грн надходжень від індексації за контрактом з "Укргідроенерго". Крім того, ЕВМ уперше за 5 останніх років проходить сертифікацію "Укрзалізниці" для участі в програмі оновлення та модернізації рухомого складу.

Відзначається, що на Канівській ГЕС недавно було введено в експлуатацію новий агрегат, вироблений на ЕВМ. Сума контракту склала 50 млн грн.

У планах ЕВМ — модернізація виробничих потужностей і розширення присутності на світових ринках.

Відзначимо, що спеціалізацією "Електроважмашу" є виробництво генераторів для електростанцій, електродвигунів для транспорту і промисловості.

    Реклама на dsnews.ua