• USD 27.6
  • EUR 32.5
  • GBP 36
Спецпроєкти

На "Електроважмаші" заявили, що Бусько усунули не за розтрати в особливо великих розмірах

Реклама на dsnews.ua

Прес-служба харківського держпідприємства "Електроважмаш" спростувала поширену в ЗМІ інформацію, що директор ДП Віктор Бусько був нібито відсторонений від посади за розтрату в особливо великих розмірах

"Не є достовірною інформація про причини тимчасового відсторонення від посади в. о. Генерального директора ДП "Завод "Електроважмаш" Віктора Бусько. Він був відсторонений від посади з інших причин, а не за розтрату в особливо великих розмірах, як зазначено у статті (розміщеній на сайті УНН)", — заявили в прес-службі.

Крім того, на "Електроважмаші" заявили, що інформація про нібито відновлення екс-директора заводу Дмитра Костюка на посаді Генерального директора є неправдивою.

"На сьогодні згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, прізвище "Костюк" не значиться в даних про керівника підприємства. Ми не розголошуємо інформацію по цій справі, поки триває слідство", — пояснили в прес-службі.

Була спростована також інформація про те, що зараз заборгованість ДП "Завод "Електроважмаш" перед контрагентами становить близько 1 млрд грн.

"Насправді, за станом на 14.07.2020 р. борг підприємства перед контрагентами становить близько 700 млн грн, він почав утворюватися з 2018 року", — пояснили на підприємстві.

    Реклама на dsnews.ua