• USD 27.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

На "Всеукраїнському будівельному саміті" назвали тренди будівництва-2022

У Києві відбувся 6-й Всеукраїнський будівельний саміт міжнародної освітньо-консалтингової компанії "Бізнес-Конструктор". Провідні спеціалісти будівельної галузі поділилися концентратом практичних знань щодо управління бізнесом та майбутніми трендами у будівельному секторі України. Спікери поділилися кейсами зі своєї практики, назвали майбутні тенденції та найпоширеніші помилки підприємців

Реклама на dsnews.ua

Засновник міжнародної компанії "Бізнес-Конструктор" та автор комплексної методології із систематизації бізнесу Кирило Куницький зазначив, що забудовникам дуже важливо приділити велику увагу побудові системних відділів інтернет-маркетингу та продажів, оскільки за однаковим рівнем якості продукту перемагатиме той, у кого сильніше розвинена функція залучення нових клієнтів.

Пандемія також продовжує вносити свої корективи, і за останні 2 роки змінилася поведінка споживача й у будіндустрії. Як зазначили спікери, робота для багатьох українців перестала бути на першому місці — більше уваги вони приділяли родині та будинку. Тому фокус змістився на облаштування власної квартири, будинку та саду. Тренд на облаштування житла, швидше за все, збережеться не лише на 2022 рік, а й на довгі роки.

Також однією з тенденцій наступного року залишиться підвищення цін на будматеріали, збільшення собівартості квартир у новобудовах, нестача робочої сили, а також підвищений попит на оренду квартир.

У будівельному бізнесі у 2022 році можна виділити також топ-5 екотрендів.

  1. Фундамент на полях (палях)
  2. Стіни із природних матеріалів
  3. Екологічно чисте облицювання
  4. Дерев'яна підлога в інтер'єрі
  5. Дах із сонячними панелями

Зберігаються і глобальні тенденції — урбанізація, стійкість, і поліцентрична модель міста ("працюй там, де живеш — живи там, де працюєш").

Нагадаємо, що "Всеукраїнський будівельний саміт" від міжнародної освітньо-консалтингової компанії "Бізнес-Конструктор" відбувся в Києві вже вшосте, і знову став наймасштабнішим самітом галузі.

    Реклама на dsnews.ua