• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Треба кінчати бардак!" Що буде, якщо націоналізувати "Мотор Січ"

На Банковій дозрів план одним-єдиним рішенням розрубати гордіїв вузол проблем, що накопичилися навколо ПАТ "Мотор Січ", — націоналізувати підприємство. Але це загрожує валом нових проблем

Цех по ремонту вертольотів на заводі ПАТ "Мотор Січ"
Цех по ремонту вертольотів на заводі ПАТ "Мотор Січ" / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Спокуса простого рішення

4 березня голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія заявив, що у Верховній Раді найближчим часом зареєструють законопроєкт про націоналізацію ПАТ "Мотор Січ".

"Ви знаєте, що наклали санкції проти китайських компаній. Це питання обороноздатності... Для того щоб врегулювати правовий статус цієї компанії, — сказав він журналістам. — Це частина ситуації у відносинах з Китаєм, треба проводити переговори. Але, мені здається, нам треба реєструвати законопроєкт, тому що зараз повністю не визначено стан підприємства, там працюють кілька десятків тисяч чоловік. Вони звертаються до нас і просять визначити, який статус і яке майбутнє у цього підприємства. Це важливе підприємство, містоутворююче в Запоріжжі. Треба над цим працювати".

Тут слід зазначити, що ще місяць тому, 5 лютого, націоналізувати "Мотор Січ" пропонував ексголова Мінфіну, а потім і РНБО Олександр Данилюк. На його думку, в нинішніх обставинах націоналізація залишається чи не єдиним оптимальним рішенням. Він також пояснював, чому пошуку повноцінного західного інвестора повинна передувати саме націоналізація компанії. "Під час переговорів з Джоном Болтоном я зробив запит на залучення американського інвестора. Протягом двох тижнів інвестор був знайдений. Але за півтора року переговори з ним не просунулися — у владі не залишилося людей, які б розуміли, як проводити переговори такого рівня. Крім того, держава юридично не має відношення до "Мотор Січі". Отже, потенційним інвесторам не було зрозуміло, кого влада представляє на цих переговорах", — написав він у своєму блозі на НВ.

Нагадаємо, що 18 серпня минулого року Київський апеляційний суд розпочав розгляд справи про арешт акцій "Мотор Січі". 5 вересня китайські інвестори заявили, що мають намір почати міжнародний арбітраж проти України через те, що їх не допускають на підприємство. Україну звинувачували в фактичній експропріації "Мотор Січі" і нанесенні інвесторам збитків на $3,5 млрд.

2 лютого вже нинішнього року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) відкрила справу щодо ТОВ Dragon Capital, на рахунках якого в цінних паперах розміщені акції "Мотор Січі". 3 лютого МЗС отримало ноту від КНР через санкції проти інвесторів "Мотор Січі".

"Треба кінчати бардак!"

Історія отримала розвиток 4 березня на засіданні парламентського комітету з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, на якому був присутній і президент компанії "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв, який суперечив сам собі. Спершу він виступив категорично проти націоналізації підприємства.

"Треба буде заплатити неустойку. І втрачену вигоду... Все держава буде платити, бюджет. Яка націоналізація, ви що? Треба домовлятися з китайцями", — сказав він журналістам. Після чого запропонував такий варіант: дозволити китайцям володіти 35% акцій підприємства, решту вони повинні продати українській державі.

"Я б наполягав на тому, щоб контрольний пакет залишити у держави — в особі "Укроборонпрому" або Мінекономрозвитку, але рвати відносини з китайськими товаришами не можна. Вони мені допомогли в критичний момент, зайнявши $100 млн. І я їх поверну", — сказав Богуслаєв .

Однак через пару годин він заявив зовсім інше: "Ніякого договору про інвестиції з боку китайських товаришів немає. Вони нас обдурили". За словами Богуслаєва, сам він підтримує прийняте рішення президента, і профспілка це підтримує — "треба кінчати бардак".

Також Богуслаєв розповів, що регулярно проводить телемости з китайською стороною і закликає їх не порушувати українське законодавство. "Немає китайських інвесторів і китайської інвестпрограми. Обіцянки є: в договорі придбання акцій записано, що в 2018 р. повинні $100 млн і $150 млн — всього $250 млн. Ні копійки!" — заявив він, після чого уточнив, що з китайською стороною є договір позики, згідно з яким ПАТ "Мотор Січ" має в 2026 р. повернути ті самі $100 млн.

Втім, якщо судити по коментарю прем'єр-міністра під час пресконференції 4 березня, він все ж не горить бажанням націоналізувати "Мотор Січ", а скоріше схильний займатися стабілізацією роботи підприємства.

"Мотор Січ": передісторія конфлікту

Про те, як Китай намагається купити ПАТ "Мотор Січ", а Україна багато в чому під тиском США цьому чинить опір, ми писали багато разів. І не далі, як в лютому, нагадували довгу і заплутану історію конфлікту. Яка почалася ще в лютому 2015 року, коли "Мотор Січ" і компанія Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment підписали меморандум про будівництво заводу з виробництва авіадвигунів в Чунціні. У квітні 2016 року "Мотор Січ" отримала від Beijing Skyrizon позику в розмірі $100 млн всього під 0,3%, і протягом того ж року багаторічний керівник і акціонер запорізького підприємства В'ячеслав Богуслаєв, як заявляли в СБУ, продав 56% акцій довіреним особам власника китайської Beijing Skyrizon.

Але у вересні 2017 р. СБУ запідозрила, що це було зроблено незаконно, після чого Шевченківський райсуд Києва заарештував зазначені акції. Богуслаєв же в грудні 2019 р. підтвердив, що продав акції підприємства китайським компаніям, оскільки інакше йому б довелося через важке фінансове становище заводу закрити його, а персонал — звільнити.

Однак проти покупки "Мотор Січі" китайцями активно виступили США — їм дуже не хотілося, щоб українські технології з будівництва авіаційних двигунів посилили військову міць Китаю. В результаті Україна в особі АМКУ так і не дала остаточного дозволу на угоду. Не допомогло і те, що в серпні минулого року група DCH українського бізнесмена Олександра Ярославського оголосила про домовленість з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited, про спільну діяльність з розвитку заводу "Мотор Cіч".

Націоналізація: за і проти

Зрозуміло, що в даному випадку мова йде не про конфіскацію підприємства, а скоріше про його примусовий викуп з компенсацією збитків усім зацікавленим сторонам. Але для китайців володіння "Мотор Січчю" — питання не грошей, а національного розвитку.

Ми запитали у наших експертів: наскільки реально державі націоналізувати "Мотор Січ" і не отримати при цьому безліч судових позовів?

"Це нереально. Ми вже бачили досвід націоналізації в Україні. У нас це було з "Криворіжсталлю", хоча там трохи інша була причина і настрої. Особливість націоналізації "Мотор Січі" в тому, що вона жорстко вдарить по інвестклімату в Україні, — сказав "ДС" директор економічних програм Українського інституту майбутнього Анатолій Амелін. — Що вийде, якщо винести за рамки технологічні питання, які грають ключову роль для Китаю. Уявіть, прийшов інвестор, наприклад американська компанія, і приватизував машинобудівний завод. Проходить якийсь час і держава каже: ми неправильно вчинили, ми націоналізуємо. Я думаю, Америка як країна буде захищати свого інвестора і Україні ніколи більше руку не подасть. Така ж історія з Китаєм. Ми, починаючи процес блокування інвестиційної угоди, не враховуємо питання національної безпеки".

На думку експерта, можна було по-іншому вибудувати взаємодію з китайцями, обмежити доступ або звернення технологій іншими законами. Але спроба забрати у приватника його власність створює прецедент, який в майбутньому зупинить будь-якого іншого інвестора, який захоче зайти в Україну через приватизацію. "Це дуже великі ризики для України. Що стосується прийняття такого закону, я сумніваюся, що в парламенті вистачить голосів для цього", — резюмував Анатолій Амелін.

Тим часом фінансовий аналітик Олексій Кущ вважає, що націоналізація "Мотор Січі" — справа цілком реальна і потрібна для України.

"Це відбувається в рамках озвученої раніше президентом ініціативи зі створення національної авіакомпанії. Вона буде базуватися на національному виробнику літаків ("Антонов"), і для цієї програми потрібна "Мотор Січ" як компанія, яка виробляє в тому числі авіаційні двигуни, — сказав експерт. — Плюс оборонне замовлення, вертольоти для військових і цивільних цілей. Словом, буде створюватися такий державний авіаційний кластер. Тому я думаю, це цілком реальний намір".

При цьому експерт "ДС" не вважає, що Україні так вже загрожують судові позови в разі націоналізації "Мотор Січі". "Після того, як не дали купити акції китайським інвесторам, з позовами вже все зрозуміло: позови вже пішли. Тепер варіантів два: або завод помре, або буде націоналізований, — упевнений Олексій Кущ. — Але при націоналізації головне, щоб власник отримав належну компенсацію. Інша справа, що зараз незрозуміло, хто там власник".

Буква закону

"Зараз в українському законодавстві не закріплено таке поняття, як "націоналізація". Свого часу, особливо в 2014 р., до Верховної Ради було внесено кілька законопроєктів з цього приводу, але з тих чи інших причин жоден з них не був прийнятий. Зараз знову буде внесений відповідний законопроєкт, але поки що говорити про нього немає сенсу, тому що для початку необхідно ознайомитися з його текстом, — сказав "ДС" керуючий партнер АО "Чудовський та партнери" Ігор Чудовський. — А до моменту прийняття відповідного законодавства єдиним варіантом націоналізації залишається прийняття рішення РНБО про перехід підприємства в державну власність і входження держави в його капітал, тобто свого роду придбання контрольного пакету. За таким сценарієм був націоналізований Приватбанк".

Те, що під політичні завдання в Україні можуть змінити законодавство, особливого подиву не викликає. Але і тут є труднощі.

"Стаття 41 Конституції України закріплює за фізичними і юридичними особами право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Щоб змінити ситуацію, в Раду в липні 2020-го подали два законопроєкти: №3790 "Про порядок примусового відчуження об'єктів права приватної власності у власність держави (націоналізацію)" і №3790-1 "Про порядок вилучення об'єктів права приватної власності у власність держави і власність територіальної громади (націоналізацію)", — сказав "ДС" аналітик компанії "Центр біржових технологій" Максим Орищак. — Після розгляду законопроєктів, узгодження і проходження всіх інстанцій їх прийняття дозволить проводити націоналізацію. Плюс націоналізації — наявність активів на балансі держави. Мінус — нездатність держави вести справи на належному рівні, щоб підприємства продовжували ефективно працювати".

Низка скандалів і різного роду розглядів навколо ПАТ "Мотор Січ" тягнеться вже багато років. Цілком можливо, націоналізація підприємства — дійсно хороший варіант. Один великий скандал, разові витрати для бюджету — і далі гра за чіткими і зрозумілими правилами.

А можна залишити все як є. Тоді не буде великого скандалу і витрат — буде довге перетягування каната між китайцями та американцями з "Мотор Січчю" в ролі каната. Поки підприємство не розориться остаточно.

    Реклама на dsnews.ua