• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Нафтогаз" погодився постачати газ за регульованою ціною

Реклама на dsnews.ua

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" готова до завершення карантину або опалювального сезону забезпечити природним газом побутових споживачів (населення) за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м

Про це повідомив Департамент з інтегрованих комунікацій НАК "Нафтогаз України", інформує "ДС".

Як зазначається, тариф 6.99 за куб. м діятиме в рамках тарифного плану "Місячний", а для клієнтів, які оформили тарифний план "Річний", вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

"Також ГК "Нафтогаз України", як постачальник "останньої надії", готова прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ за регульованою ціною", — йдеться у повідомленні.

Ситуацію також прокоментував голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв: "Розуміємо, що запровадженням регульованих цін на газ уряд зробив вимушений крок, викликаний потужною протидією приватних постачальників розвитку ринку газу та переходу споживачів до нових постачальників газу. Щодня ми отримуємо скарги від споживачів, які не можуть знайти свій ЕІС-код, яким погрожують нарахувати вигадані борги за "температурні" коефіцієнти чи відрізати газ нібито за неправильно оформлені документи".

Нагадаємо, Кабмін запровадить державне регулювання ціни на газ на період карантинних обмежень або до кінця опалювального сезону, пропонована ціна — на рівні 6,99 грн за куб.м. Зниження цін на газ становить понад 30%.

    Реклама на dsnews.ua