• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

"Нам потрібні креативні закони": Третьякова хоче заробляти на самогоноварінні й марихуані

Нардеп від "Слуги народу" Галина Третьякова хоче заробляти на самогоноварінні й марихуані

Галина Третьякова
Галина Третьякова
Реклама на dsnews.ua

Про це вона сказала в інтерв'ю РБК-Україна, передає "ДС".

"Нам узагалі потрібні креативні закони, які би дозволили реалізувати нації, домогосподарствам, українцям той потенціал, який у нас є. Саме тому у мене є ідеї щодо самогоноваріння, марихуани. Не смійтеся, це швейцарська схема, це не я вигадала. Коли, наприклад, виробництво молока стимулюють за рахунок того, що не беруть акциз із малого, крафтового виробника", — заявила Третьякова.

За її словами, так могли би заробляти пенсіонери, щоби мати додатковий дохід, окрім своїх часто невеликих виплат.

"Щодо самогоноваріння. Опозиція закидає, що я хочу споїти націю. Але той, хто крафтово жене самогон, він його робить для продажу, а не для вживання. Я навіть жартую, що коли піду на пенсію, хочу зайнятися якимось легальним високомаржинальним бізнесом, щоби перекрити втрату доходу від трудової діяльності, тому що солідарна пенсія мені його не перекриє. А може, це і не жарт", — уточнила "слуга".

Третьякова також хоче, щоби легалізація марихуани "була на користь людям віком 50-55+".

"І перерозподіл коштів із цього має бути не в державний бюджет, а на користь тих, хто сьогодні вже втратив ці можливості, в тому числі і тому, що попередні політики не були креативними і далекоглядними", — сказала вона.

Як повідомляла "ДС", Кабмін легалізував декілька препаратів на основі канабісу. Головний санлікар Ляшко пояснив, що Україна переглянула питання дозволу використання каннабісу в медичних цілях, оскільки лікарські засоби, що містять фармацевтичні канабіноїди, в першу чергу, зменшують болі у тяжкохворих.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua