• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Нардепи доручили Кабміну доплачувати військовим по 70 тисяч гривень за місяць на "нулі" (ДОКУМЕНТ)

Верховна Рада проголосувала за постанову, яка зобов'язує уряд розробити механізм додаткової виплати одноразово 70 тисяч гривень військовим, які виконують бойові завдання на передовій, за кожні 30 днів на "нулі", території противника і тимчасово окупованій території

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляють народні депутати Ярослав Железняк та Олексій Гончаренко в Telegram, а також свідчить картка документу на сайті парламенту, передає "ДС".

"Верховна Рада проголосувала за постанову, щоб уряд додав 70 тисяч гривень на місяць тим, хто безпосереньо воює "на нулі". За – 321. Тобто, окрім зарплати (20-25 тисяч) і бойових (100 тисяч), захисники мають ще отримувати +70 тисяч. Нарешті дотисли це. Бо це в першу чергу про мотивацію і справедливість для тих, хто тримає фронт на своїх плечах", — зазначив Гончаренко.

"Розробити і прийняти нормативно-правові акти щодо умов, розмірів та порядку виплат винагород військовослужбовцям на період дії воєнного стану, зокрема з щодо одноразової винагороди в розмірі 70 тисяч гривень військовослужбовцям під час дії воєнного стану, які виконують бойові (спеціальні) завдання під час ведення бойових (спеціальних) дій на лінії бойового зіткнення з противником на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки) до ротного опорного пункту включно, а також на території противника (у тому числі на території між позиціями військ противника та своїх військ в районах ведення воєнних (бойових) дій, на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України), за кожні 30 днів (сумарно обчислених) виконання таких завдань", — сказано у постанові.

Першим же пунктом цієї постанови нардепи доручили Кабінету міністрів у найближчий час внести законопроєкт про ротацію.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua