• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

"Народних грошей давно немає": Російський чиновник приголомшив мережу гучним зізнанням

Реклама на dsnews.ua

Т.в.о. губернатора Хабаровського краю Михайло Дегтярьов заявив, що ніяких "народних грошей" у Росії "давно вже немає" — є бюджетні, і ними розпоряджається президент РФ

Своїм поглядом на міжбюджетні відносини в РФ він поділився в ефірі програми «Ранок із губернією» телеканалу «Губернія», передає "ДС" із посиланням на Znak.

«Є уряд Росії, який розпоряджається бюджетом за дорученням президента — це важливо. А то у нас люблять, розумієш: хай-вай, народні гроші! Народні гроші, так, але хто ними має право розпоряджатися? Той, хто обраний народом, тобто президент. І Дума, яка затверджує [бюджет], теж обрана 90% громадян Росії. Тому не треба ось цього, народних грошей уже давно немає. Є бюджетні гроші. Народні вони, ще коли податки платять», — висловив свою думку Михайло Дегтярьов, коментуючи можливі вкладення з боку федерального бюджету в Хабаровський край.

У мережі обурені.

"Легким рухом руки гроші платників податків перетворюються … перетворюються гроші … на гроші президента і Держдуми!" — йдеться в Twitter Вуса Пєскова.

"Чистий дятел", "Дегтярьов тупий і цим пишається", "Терміново знайти медкарту Дегтярьова. Здається мені, не все там гладко", — пишуть користувачі мережі.

    Реклама на dsnews.ua