• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Насіння з України будет експортуватися до країн ЄС: Європарламент дав "зелене світло"

Реклама на dsnews.ua

Європарламент визнав українську систему сертифікації насіння еквівалентною вимогам ЄС, що дозволить Україні експортувати насіння до Євросоюзу

Про це йдеться у повідомленні торгового представника України Тараса Качки на сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Українське насіння отримало доступ на ринок ЄС. Мова йде не про "сємкі", а про насіння, з якого ростуть ті самі мільйони тонн врожаїв. За відповідне рішення вчора проголосував Європарламент. Це було ключове голосування у процедурі", — написав він.

Качка зазначив, що для сільського господарства це рішення означатиме збільшення виробництва рослинної продукції з доданою вартістю.

"Насправді це шлях до консолідації рослинництва в Україні — більше місцевого насіння, більше місцевої агротехніки. Насіння — домен глобальних корпорацій. А отже, вони роблять ставку на Україну, і це гарна новина для нашої економіки в цілому", — зазначив він.

Українське насіння отримало доступ на ринок ЄС. Мова йде не про сємкі, а насіння з якого ростуть ті самі мільйони тон...

Gepostet von Taras Kachka am Donnerstag, 8. Oktober 2020

Нагадаємо, Рада експортерів та інвесторів при Міністерстві закордонних справ України змінила формат співпраці з українським бізнесом у питанні просування експорту.

    Реклама на dsnews.ua