• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Найєм: На пільги для олігархів Україна втратила мільярди

Реклама на dsnews.ua
Народний депутат Мустафа Найєм заявляє, що Україна продовжує надавати пільги власникам облгазів, хоча ще в 2015 році Верховна Рада скасувала рішення щодо безкоштовного використання цими структурами газорозподільної системи держави

Про це Найєм написав на своїй сторінці в Facebook, передає "ДС" з посиланням на "Апостроф".

"У 2012 Микола Азаров "подарував" Дмитра Фірташа, Юрія Іванющенка та іншим власникам облгазів майже 45 млрд гривень - він дозволив приватним структурам безкоштовно користуватися газорозподільною системою держави. Тоді це критикували Олександр Турчинов, Арсеній Яценюк, Юлія Тимошенко, Юрій Луценко... І ось минуло три роки. Восени 2015 (!) парламент прийняв закон і скасував рішення Азарова. А Кабінет міністрів і Мінпаливенерго роблять вигляд, що нічого не сталося. Щодня ми втрачаємо 1,3 млн грн. За рік бюджет недоотримав вже 900 млн", - пише Найєм.

При цьому він додав: "Вчора на засіданні фракції я звернувся з цим питанням безпосередньо до прем'єр-міністру Володимиру Гройсману. Глава уряду пообіцяв, що найближчим часом розбереться з цим питанням і прийме відповідне рішення. Наступне засідання уряду в середу, а годину уряд у парламенті в п'ятницю. Дуже сподіваюся, цього часу достатньо, щоб розібратися з цим абсурдом".

"Оскільки раніше всі запевнення чиновників розібратися і вирішити це злочин залишилися без вирішення, одночасно я звернувся з цим питанням до Генеральному прокурору Юрію Луценку та Секретаря РНБО Олександра Турчинова. Сподіваюся, мене почують", - резюмував нардеп.

    Реклама на dsnews.ua