• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Не означає об'єднання з "ЛНР": Пушилін розповів про економічні нововведення в ОРДЛО

"ЛНР" і "ДНР" готуються скасувати так званий митний контроль, встановлений на кордоні окремих районів Донецької області та окремих районів Луганської області, але спочатку потрібно розробити "підзаконні нормативні акти для введення єдиного порядку регулювання зовнішньоторговельної діяльності"

Денис Пушилін
Денис Пушилін
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив ватажок "ДНР" Денис Пушилін, передає "ДС" із посиланням на сепаратистський ресурс бойовиків.

При цьому, якщо підприємство, зареєстроване при угрупованні "ДНР", захоче поставити товар в окремі райони Луганської області і навпаки, то це все ж буде вважатися "зовнішньоекономічним контрактом". Пушилін підкреслив, що "режим вільної торгівлі" не передбачає об'єднання ОРДО і ОРЛО.

Преференції вільної торгівлі будуть полягати в тому, що підприємству "ДНР" або "ЛНР" не потрібно проходити процедуру акредитації як "суб'єкта зовнішньоекономічної діяльності". Це означає, що поставка товарів у межах укладеного контракту не обкладається митом та зборами.

Нагадаємо, з 1 жовтня угруповання приберуть "митні" пости у зв'язку зі створенням "єдиної економічної зони і єдиного митного простору".

Як повідомляла "ДС", 20 серпня ватажок терористів "ДНР" Денис Пушилін висловився за скасування "кордонів" між ОРДО і ОРЛО.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua