• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Не витримав повільного реформування: з "Укрзалізниці" звільнився грузинський топменеджер

Директор з комерційної роботи і логістики АТ "Укрзалізниця" Іраклі Езугбая оголосив про свою відставку

Іраклі Езугбая
Іраклі Езугбая
Реклама на dsnews.ua

Про це він особисто повідомив під час пресконференції 11 березня, передає "ДС" з посиланням на профільне видання ЦТС.

"На жаль, реформа йде повільно. Її необхідно було провести ще 10 років тому. Саме тому, що реформа не відбулася, УЗ прийшла до сьогоднішніх результатів. Я як людина дії вважаю, що реформи потрібні і їх не можна відкладати, тому я прийняв рішення піти у відставку. З повною підтримкою генерального директора, з повною підтримкою реформ. Реформи потрібні. Їх відкладати не можна. Я сподіваюся, що особисте питання буде знято з порядку денного і реформи підуть", — сказав Езугбая.

Також він зазначив, що йде з посади, оскільки на його адресу почалося цькування зі сторони сил, "не зацікавлених в національному вантажному перевізнику".

Довідка: Іраклі Езугбая прийшов в УЗ у вересні 2020 року. До того, в період президентства Михайла Саакашвілі з 2005-2012 рік, керував грузинською залізницею. Він планував модернізувати вертикаль вантажних перевезень "Укрзалізниці", створивши нову структуру UZ Cargo. Однако у лютому наглядова рада УЗ наказала правлінню скасувати рішення про створення UZ Cargo. Попри це в кінці лютого Езугбая заявив, що "Укрзалізниця" планує сформувати філію вантажних перевезень до кінця першого півріччя.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua