• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Необанк ELPASO – фінансовий стартап з українськими коренями презентував свої сервіси

Компанія ELECTRONIC PAYMENT SOLUTIONS LTD (Великобританія) оголосила про запуск сервісу для підприємців і компаній з України, які надають послуги і займаються торгівлею на ринках Європи, Азії та Північної Америки
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на Delo.ua.

Клієнти сервісу - розробники, дизайнери, маркетологи, digital-фахівці, онлайн-торговці, орендодавці туристичного житла, а також українські власники іноземних компаній з реєстрацією більш ніж в 40 країнах світу.

Вже зараз клієнти можуть дистанційно відкривати рахунки в євро з індивідуальним IBAN і відразу ж отримувати оплату від замовників і клієнтів з усього світу, здійснювати SEPA - і SWIFT-платежі більш ніж в 20 валютах, а також виводити зароблені гроші на картки українських банків.

З ELPASO будь-який бізнес зможе швидко вирішити проблему з доступом до банківського обслуговування в іноземному банку, що актуально в сьогоднішніх реаліях.

"Послуга користується попитом, тому що здорово спрощує життя підприємцям. Адже при відкритті рахунку в традиційному європейському банку перевірки та бюрократичні процедури можуть затягнутися на місяці. Ми ж не вимагаємо особистої присутності клієнта для ідентифікації і верифікації. Достатньо заповнити анкету на сайті ELPASO, прикріпити копії і почекати рішення про відкриття рахунку. Це зручно і безпечно, особливо в поточних обставинах", - пояснює СЕО необанка ELPASO Сергій Баймаков.

На липень 2020 року заплановано низку великих релізів для клієнтів ELPASO: мобільний додаток, запуск інтернет-еквайрингу для онлайн-бізнесу, впровадження реєстрових виплат на карти українських банків для фізичних осіб та підприємців та клієнтська підтримка в Україні.

"Нещодавно ми отримали статус принципового члена платіжної системи MasterCard. У листопаді-грудні ми почнемо випускати бізнес-картки та платіжні картки для фізосіб. Це означає, що відкрити особистий рахунок за кордоном зможе будь-українець", - розповів співзасновник необанка ELPASO Ярослав Смакота.

У 2019 році ELPASO (elpaso.co.uk) отримав ліцензії EMI (Electronic Money Institution) британського фінансового регулятора. Першими клієнтами стали компанії з Євросоюзу та Азії. Штаб-квартира стартапу знаходиться в Брайтоні (Великобританія), а R&D займається українська IT-компанія Finik.Pro.

    Реклама на dsnews.ua