• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Миколаївський глиноземний завод очолив австрієць Штефан Цохлінг

Президентом Миколаївського глиноземного заводу (МГЗ) призначено Штефана Цохлінга (Stephan Zöchling)

Штефан Цохлінг
Штефан Цохлінг
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє пресслужба МГЗ. 

Пан Цохлінг займатиметься стратегією розвитку Миколаївського глиноземного заводу, розширенням співпраці підприємства з муніципальними та державними органами влади, а також розвитком відносин з міжнародними галузевими асоціаціями та фінансовими спільнотами.  

Також він буде здійснювати контроль та керівництво проєктами з впровадження новітніх та інноваційних виробничих систем і передових практик щодо екології, соціального та корпоративного управління (ESG).  

"Я радий приєднатися до компанії як Президент МГЗ і з нетерпінням чекаю спільної роботи з колективом. На новій позиції я сконцентруюсь на досягненні амбітних цілей ESG – на майбутньому з низьким вуглецевим слідом. Я пишаюся тим, що мене обрали Президентом Миколаївського глиноземного на шляху трансформації в ще більш ефективне, соціально відповідальне та екологічно чисте підприємство, яке відповідає всім ключовим міжнародним стандартам", – зазначив Штефан Цохлінг. 

Штефан Цохлінг – один із найдосвідченіших менеджерів у європейській автомобільній промисловості. Він брав участь у реалізації великомасштабних інфраструктурних проєктів у будівництві та транспорті.  

За більш ніж 25 років своєї професійної кар'єри Цохлінг займав керівні посади у великих міжнародних компаніях фінансового та промислового сектору. Зокрема в одному з найбільших виробників автомобільних компонентів у світі – Magna International, а також у банківській корпорації HSBC Investment Banking.

    Реклама на dsnews.ua