• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Новостворене Міністерство Уруського запланувало купити автівки на 3 млн гривень

Реклама на dsnews.ua

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості, якому у вересні погодили положення про діяльність, оголосило тендер на закупівлю трьох авто очікуваною вартістю у три мільйони гривень

Про це повідомляє експертна організація StateWatch з посиланням на оголошення в системі Prozorro, передає "ДС" з посиланням на "Еконмічну правду".  

Моделі авто не уточнюються. Але в оголошенні зазначається, що один легковий автомобіль має бути "для члена Кабінету міністрів". Та ще два — для "обслуговування державного секретаря міністерства і заступників керівника центрального органу виконавчої влади".

Серед особливих вимог до авто: чорний колір, автоматичний коректор кута нахилу передніх фар, боковий хромований молдинг віконної лінії, 2-3 зонний клімат-контроль, мультифункціональне кермо, мультифункціональний задній центральний підлокітник та інше.

Як зазначається, також міністерство оголосило тендер на закупівлю персональних комп’ютерів на суму понад 2,4 млн грн.

Нагадаємо, у липні стало відомо, що в Україні створили Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості. Його головою став віце-премʼєр Олег Уруський.

    Реклама на dsnews.ua