• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Novus поглинув мережу Billa в Україні

Реклама на dsnews.ua

Продуктовий рітейлер Novus закрив операцію з придбання 100% статутного капіталу компанії Білла-Україна і почав процес злиття торгових мереж

Про це повідомили в пресслужбі Novus, інформує "ДС" з посиланням на Асоціацію рітейлерів України.

"Ми пройшли вирішальний етап і завершили операцію з придбання мережі Billa. Зараз для нас доступна можливість офіційно розпочати плідну роботу для злиття компаній. Це історичний момент на шляху розвитку Novus, і наша команда повністю готова до позитивних змін, які очікують мережу. Найближчим часом ми докладніше розповімо про подальші плани роботи", — прокоментував генеральний директор мережі Novus Марк Петкевич.

Щодо можливих змін в роботі обох мереж в результаті злиття керівництво Novus підкреслило, що гарантує виконання всіх попередньо узгоджених договірних зобов'язань перед партнерами і контрагентами.

Нагадаємо, про плани Novus викупити торговельні об'єкти австрійського рітейлера Billa в Україні стало відомо в середині вересня. Зараз мережа Billa налічує 35 магазинів в Україні, розташованих в Києві, Київській області та Житомирі. Свого часу вона була першим міжнародним рітейлером, який вийшов на український ринок. Компанія прийшла в країну на початку 2000-х років, відкривши магазини в Києві, Харкові та Дніпрі, а піку свого розвитку досягла в 2014 році, коли кількість об'єктів досягла 39 Однак в 2017 році компанія вирішила піти з регіонів країни, сконцентрувавшись на розвитку в Києві та Київській області.

Novus представлений на українському ринку з 2009 року і входить в литовську групу BT Invest, яка інвестує і в інші сектори України під брендами Stolitsa Group, Retroville і EVT. Сьогодні Novus об'єднує 46 магазинів. Загальна площа торгових комплексів становить понад 220 000 кв. м. Компанія розвиває торгові об'єкти різних форматів площею від 400 до 7000 кв. м, в тому числі — франчайзингові. Товарообіг мережі Novus в 2019 році склав 11,5 млрд грн.

    Реклама на dsnews.ua