• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Обговорюватиме ризики для економіки України: до Києва прибула команда МВФ

Команда Міжнародного валютного фонду приїхала до столиці України

МВФ
До Києва прибула команда МВФ
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє "Радіо Свобода", передає "ДС".

"Команда МВФ на чолі з головою європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером розпочинає сьогодні зустрічі у Києві з представниками влади України й іншими партнерами. Дискусії фокусуватимуться на ризиках, перед якими постала економіка України, та цілях економічної політики влади", — прокоментував постійний представник МВФ в Україні Ваграм Степанян.

Після цих зустрічей, починаючи з 27 травня, місія МВФ на чолі з Гевіном Греєм вестиме у Варшаві дискусії з представниками влади України "щодо заходів економічної політики у контексті четвертого перегляду Програми розширеного фінансування (EFF)".

Нагадаємо, чотирирічну програму EFF для України з доступом до фінансування у обсязі близько 15,6 млрд доларів схвалили в березні 2023 року. Вона є частиною ширшого пакету міжнародної підтримки для України, який наразі становить близько 122 млрд доларів.

Як писала "ДС", у квітні цього року в МВФ казали, що уряду України цьогоріч потрібно 42 млрд доларів бюджетної підтримки на тлі російського вторгнення. Очільниця фонду Крісталіна Георгієва переконана, що цю потребу буде задоволено.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua