• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Нова залежність від Росії. Чому український транспорт не проживе без "Роснафти"

З приходом весни активізувалися автомобілісти, тому імпорт зрідженого газу почав зростати, а цей товар у нас майже наполовину йде з Росії

Нафтопереробний завод "Роснафти"
Нафтопереробний завод "Роснафти" / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Зріджений газ: початок нового сезону

Імпорт зрідженого газу за 28 днів березня збільшився на 10% в порівнянні з аналогічним періодом лютого і становить 119,1 тис. т, повідомила Консалтингова група "А-95". При цьому поставки з Росії зросли на 19% — до 55 тис. т, з Казахстану — на 5%, до 40 тис. т, однак з Білорусі скоротилися — на 10%.

Обсяги закупівель зрідженого газу з-за кордону збільшуються другий місяць поспіль — в лютому імпорт зріс на 6,4% в порівнянні з січнем — до 108,4 тис. т.

Причина проста: зріджений нафтовий газ (зріджений вуглеводневий газ, ЗВГ, LPG) — це сезонний продукт, його споживання починає зростати навесні, стає максимальним влітку і восени знижується, при цьому мінімум зазвичай припадає на січень–лютий, пояснив директор спеціальних проєктів науково-технічного центру "Психея" Геннадій Рябцев.

При цьому ЗВГ відрізняється від бензину, сезонна зміна споживання якого становить не більше 5%.

Імпортозалежне паливо

У випадку зі зрідженим газом спостерігається така сама ситуації з залежністю українського ринку від імпорту, як і з бензинами і дизельним паливом. При цьому виробництво LPG за період 2009–2019 рр. в Україні скоротилося з 733 тис. до 400 тис. т, що пов'язано зі скороченням видобутку нафти і газового конденсату. А ось імпорт зріс з 99 тис. до 1466 тис. т на рік.

Реклама на dsnews.ua

За підсумками 2019 р. структура імпорту зрідженого газу виглядає так: 46% ресурсу поставляється з Росії, 26% — з Білорусі і 20% — з Казахстану. Хоча ще за три роки тому на РФ припадало 73%, а на Білорусь — 22,5%.

Якщо ж говорити про минулий рік, то розподіл ринку споживання ЗВГ в Україні виглядає наступним чином: газ власного виробництва зайняв 21% ринку, імпорт з Росії — 34%, з Білорусі — 23%, з Казахстану — 15% і з інших країн — 7%.

І хоча диверсифікація поставок ЗВГ відбувається постійно (в 2010 р. імпорт здійснювався з пʼяти країн, а в 2019 р. — вже з 15), позбутися залежності від російських поставок не вдасться, оскільки саме там знаходиться основний найближчий до України видобуток нафти і газового конденсату. При цьому також потрібно враховувати, що основний спосіб доставки зрідженого газу в Україну — перевезення залізницею, на які в 2019 р. припадало 76,5% поставок, тоді як на автомобільний транспорт — 20%, а на морські шляхи — 3, 5%. І канал завезення по морю має обмеження по пропускній здатності — 15–16 тис. т на місяць. Тому від поставок ЗВГ з Росії Україна залежатиме ще довго. До речі, в розбивці по березню найбільше ЗВГ в Україну поставляла "Роснафта" (32 тис. т), також Іркутська нафтова компанія (3,2 тис. т), "Сургутнафтогаз" (2,3 тис. т) і "Газпром"(1,1 тис. т).

Зростає разом з бензином

Середня роздрібна ціна на автомобільний газ в Україні цього року стабільно зростає — з 12,36 грн станом на 14 січня до 15,78 грн на 30 березня. Ціни на зріджений газ збільшуються так само, як і на інші нафтопродукти, і приблизно однаковими темпами з бензином. Причина подорожчання ресурсу — зростання цін на кордоні. "Виробники реагують на світові тенденції. Зріджений нафтовий газ виробляється так само, як і бензин, з нафти або природного газу. Нафта і природний газ за останні місяці дорожчали, тому дорожчає і зріджений нафтовий газ", — пояснив Геннадій Рябцев.

Головний "бензин" країни

За останні 10 років зріджений вуглеводневий газ в Україні увійшов до трійки головних видів автомобільного палива поряд з бензинами і дизелем (ДТ). У період з 2000 по 2018 рр. обсяг українського ринку LPG зріс у шість разів, тоді як обсяг ринку бензинів скоротився на 52%, а ДП — збільшився на 33%. При цьому, за даними Української асоціації зрідженого газу, в 2019 р. в структурі споживання палива українським ринком LPG вперше обігнав бензин — 17,6 проти 16,7%.

Такій популярності LPG зобов'язаний тим, що його можна використовувати як автомобільне паливо в бензинових двигунах без внесення істотних конструкторських змін: вартість установки газобалонного обладнання (ГБО) постійно знижується, а якість зростає. Крім того, кількість заправок, на яких можна "задути" газ в авто, збільшується.

Але першопричина зростання популярності газу, який "відкусив" частку ринку у бензину, криється в його дешевизні. Наприклад, якщо в 2015 р. на одну зарплату українець міг купити 215 л бензину А-95 або 420 л LPG, то в 2019 р. — 362 л бензину А-95 або 855 л газу. Тобто збільшення по бензину становить 1,7 раза, а по газу — більш ніж удвічі.

І співвідношення цін постійно змінюється на користь LPG: якщо в 2015 р. вартість літра газу становила 51,3% від ціни літра бензину, то в 2019 р. — вже 42,4%.

Тому навіть з урахуванням витрат на установку ГБО і підвищених на 20% в порівнянні з літражем бензину витрат на 100 км пробігу використання LPG стає способом істотно скоротити бюджет на експлуатацію автомобіля.

Ще один фактор (хоча і дуже незначний) — існування податкових пільг: при установці ГБО на автомобіль можна компенсувати частину витрат за рахунок повернення частини податку на доходи фізичних осіб.

У результаті використання газу в автомобілях в Україні за 10 років (з 2009 по 2019 рр.) значно зросло — в 2,2 раза, до 13,9 млн авто.

    Реклама на dsnews.ua