• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Онлайн-місія МВФ розпочинає роботу в Україні

Міжнародний валютний фонд оголосив про початок роботи онлайн-місії з першого перегляду отриманої Україною в червні 2020 року програми stand-by

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Місія, яку очолила Іванна Владкова Голлар, починає свою роботу сьогодні, 21 вересня, інформує "ДС".

"Місія МВФ на чолі з Іванною Владковою Голлар розпочинає сьогодні свою роботу і продовжуватиме обговорення з владою України першого перегляду програми, що підтримується МВФ. Зустрічі відбуватимуться в онлайн-режимі", – повідомив постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Ваграм Степанян, слова якого наводить Depo.ua.

Інші подробиці щодо роботи місії в Україні наразі невідомі.

Раніше премʼєр-міністр України Денис Шмигаль спрогнозував, коли Україна може отримати новий транш від МВФ. Він вважає запланований візит завершальним елементом у підготовці видачі наступного траншу. За словами голови уряду, Україна вже виконала всі необхідні умови.

Довідка: 10 червня 2020 року Рада директорів МВФ погодила нову кредитну програму для України — stand-by на 5 мільярдів доларів і терміном на 1,5 року. Кошти планували перерахувати чотирма траншами. Майже одразу Україна отримала 2,1 мільярда першого траншу.

Два наступні транші мали надійти до кінця 2020 року загальною сумою 3,5 млрд доларів, а четвертий транш — у 2021 році. Але ті два транші перенесли на 2021 рік. Щоб Україна отримувала транші, потрібно виконувати певні вимоги — зокрема продовжити пенсійну, медичну, освітню та антикорупційну реформи.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua