• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

ТОВ "Завод кольорових металів" - переможець Національної бізнес премії "Вибір країни 2021"

ТОВ "Завод кольорових металів" — провідне підприємство металургії України та один з найбільших виробників кольорового прокату у країнах Європи та Світу

Реклама на dsnews.ua

ТОВ "ЗКМ" — це потужний виробничо-технічний комплекс з унікальним сучасним обладнанням, новітніми прогресивними технологіями і висококваліфікованим персоналом. Завод кольорових металів одним з перших в Україні отримав міжнародний сертифікат на систему забезпечення якості і з 1994 року включений в Міжнародний реєстр виробників прокату кольорових металів.

Вже більше ніж сімдесят років підприємство є одним з найпотужніших представників металургійної галузі України. На базі підприємства випускають вироби зі 100 марок сплавів металів на основі міді, нікелю та цинку. Виробничі потужності заводу обладнані унікальним сучасним устаткуванням. В процесі виробництва використовуються новітні технології, такі як лінія вертикального безперервного лиття безкисневої мідної катанки UPCAST, машини безперервної екструзії CONFORM, сучасні волочильні стани, новітні технології пакування.

Питанню постійної модернізації і технічного переоснащення заводу приділяється значна увага з боку менеджменту підприємства. На постійній основі здійснюється науково-технічне та виробниче співробітництво з підприємствами галузі.

Вся продукція ТОВ "ЗКМ" сертифікована міжнародним органом TÜV Thüringen (Німеччина) та виробляється згідно міжнародних стандартів, а виробничо-технічний комплекс обслуговується висококваліфікованим персоналом.

Кольоровий прокат з авторитетною маркою заводу отримав високе визнання серед наших партнерів та споживачів.

    Реклама на dsnews.ua