• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Ощадбанк програв Росії суд у справі про кримські активи

Паризький апеляційний суд сьогодні, 30 березня, відхилив рішення Міжнародного Трибуналу від 26 листопада 2018 року по справі Ощадбанку проти Росії щодо відшкодування втрат в окупованому Криму після захоплення півострова

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Ощадбанку, передає "ДС".

"Ощадбанк вважає таке рішення апеляційного суду з точки зору права помилковим та таким, що суперечить усталеній прецедентній практиці як у Франції, так і в інших європейських країнах. Банк планує негайно оскаржити це рішення", — сказано в повідомленні.

У банку додали, що паризький апеляційний суд "не врахував особливості захисту прав інвесторів відповідно до міжнародних угод та їх співвідношення з засобами захисту, який пропонує арбітраж". В даний час також розглядається питання про правильність застосування процесуального законодавства і повноважень апеляційного суду.

В Ощадбанку висловили впевненість, що "в наступній інстанції рішення апеляційного суду буде скасовано та рішення Міжнародного Трибуналу від 26 листопада 2018 року щодо відшкодування Російською Федерацією збитків, спричинених анексією Криму, на користь Ощадбанку залишиться в силі, як це було зроблено в інших інвестиційних справах за участю Російської Федерації".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua