• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Відключити "Газпром", розгорнути трубу. Як Польща перекроїть мапу газових потоків у Європі

Польський оператор Gaz-System у рамках десятирічного плану розвитку ГТС країни хоче повністю забрати собі ділянку газопроводу "Ямал — Європа" в Польщі, по якому російський газ йде до Німеччини

Символічний пам'ятник на одній з ділянок газопроводу "Ямал — Європа".
Символічний пам'ятник на одній з ділянок газопроводу "Ямал — Європа". / Getty Images
Реклама на dsnews.ua

Великі плани на газопровід "Ямал — Європа"

8 квітня польський оператор Gaz-System представив уряду проєкт плану розвитку газотранспортної системи (ГТС) країни на 2022-2031 рр. Він офіційно не оприлюднений, але потрапив у розпорядження низки ЗМІ і аналітичних компаній. "Документ визначає майбутні потреби польської економіки в газоподібному паливі і встановлює план дій, щоб забезпечити ці потреби", — йдеться в повідомленні Gaz-System.

За прогнозами компанії, через 10 років споживання природного газу в Польщі може збільшитися на 50% (майже до 30 млрд куб. м), а в сезонні піки — вдвічі в порівнянні з показниками 2019-2021 рр. Це пов'язано не тільки з ростом польської економіки, а й з поступовою відмовою від використання вугілля, яке поки є основою місцевої енергетики.

У рамках представленого плану оператор планує здійснити 30 ключових інвестиційних проєктів, які дозволять збільшити протяжність ГТС країни з 11 тис. км до 13,1 тис. км, а сукупну потужність компресорних станцій — наростити вдвічі.

Основні інвестиційні проєкти, які реалізуються поляками вже зараз — будівництво газопроводів Baltic Pipe і "Польща — Литва" (GIPL), інтерконектора зі Словаччиною та розширення терміналу СПГ в Свіноуйсьце. Ще один перспективний проєкт — створення плавучого терміналу СПГ в Гданську.

Нагадаємо, що 17 травня 2020 р. закінчився термін дії постійного контракту на транзит російського газу через територію Польщі. Поляки заздалегідь попередили, що продовжувати його не будуть, так що з цього дня все та ж компанія Gaz-System бронює потужності своєї частини газопроводу "Ямал — Європа", за яким йдуть поставки російського газу в Польщу і далі в Німеччину, за допомогою аукціонів. При цьому 10% потужності газопроводу до 2023 р. знаходиться під контролем власника "труби" — компанії EuRoPol GAZ.

"Газпром" це влаштовує: його офіційний представник Сергій Купріянов ще рік тому заявив, що транзит російського газу через територію Польщі продовжиться, незважаючи на закінчення в травні терміну відповідної угоди.

Реклама на dsnews.ua

Однак все може змінитися.

"Проєкт плану також передбачає використання польської ділянки газопроводу "Ямал — Європа" для потреб ГТС країни з 2026 р. Активне використання потужностей цього газопроводу, коли в Польщі створять диверсифікований і конкурентний ринок газу, дасть можливість ефективно розподіляти газ, у тому числі з так званих "Північних воріт" (Baltic Pipe і термінали СПГ) ", — йдеться в повідомленні Gaz-System.

Польський відрізок газопроводу "Ямал-Європа"/Джерело: gaz-system.pl
Польський відрізок газопроводу "Ямал-Європа"/Джерело: gaz-system.pl

Для довідки: газопровід "Ямал-Європа" проходить по території чотирьох країн — Росії, Білорусі, Польщі та Німеччини. Його проєктна потужність — 32,9 млрд куб. м у рік. Магістраль бере початок від торжоцького газотранспортного вузла в Тверській області. Протяжність російської ділянки становить 402 км, по Білорусі проходить 575 км газопроводу, польська ділянка налічує 683 км лінійної частини. Крайня західна точка газопроводу — компресорна станція Mallnow в районі Франкфурта-на-Одері поблизу німецько-польського кордону. Там газопровід з'єднується з газотранспортною системою YAGAL-Nord, яка, в свою чергу, пов'язує його з газотранспортною системою STEGAL — MIDAL — ПСГ "Реден".

Російські газопроводи в Європу/Джерело: "Вікіпедія"
Російські газопроводи в Європу/Джерело: "Вікіпедія"

Повний контроль

Таким чином, польський оператор претендує на те, щоб взяти під повний контроль ділянку газопроводу, який свого часу будувався повністю на російські гроші. Сьогодні власник польської ділянки газопроводу "Ямал - Європа" — компанія EuRoPol GAZ, в якій по 48% належить "Газпрому" і польській державній нафтогазовій компанії PGNiG. Ще 4% знаходяться у власності Gas-Trading SA, яку також контролює польська держкомпанія PGNiG. Оператором же газопроводу виступає компанія Gaz-System.

І ось тепер Gaz-System планує з 2023 р. взяти під повний контроль функціонування польської частини "Ямал — Європа", інтегрувати її в ГТС Польщі, а також самостійно встановлювати тарифи на транспортування газу. Йдеться про те, що всі потужності газопроводу будуть розподіляться тільки через аукціони, а інвестиції Gaz-System підуть на технічну модернізацію "труби", яка дозволить використовувати газопровід "Ямал — Європа", щоб подавати блакитне паливо в зворотному напрямку всередині країни.

По суті, робота газопроводу буде підлаштована під поставки з терміналів СПГ і через Baltic Pipe. У такому випадку приблизно з 2026 р. російський газ для Польщі буде надходити через нові зʼєднання тільки на сході країни, центр і захід Польщі будуть забезпечувати паливом, яке поставляється з Норвегії та з терміналів СПГ. При таких умовах додаткові домовленості з "Газпромом" вже не знадобляться.

Купити або забрати за борги?

Зрозуміло, що плани Gaz-System зажадають або узгодження з "Газпромом" як великим акціонером, або викупу його частки в компанії EuRoPol GAZ. І тут можуть виникнути складності, так як зараз "Газпром" забезпечує більше половини потреб Польщі в газі: 2020 р. PGNiG імпортувала 9,66 млрд куб. м при загальному споживанні країною 15 млрд куб. м у рік. І ще пару таких років знизити російську частку газу буде дуже складно.

Польща може спробувати зменшити частку "Газпрому" в EuRoPol GAZ власними інвестиціями в польську ділянку труби "Ямал — Європа". Але більш реальним виглядає інший варіант: Росія сама віддасть частку в EuRoPol GAZ у рахунок свого боргу перед Польщею.

Нагадаємо, що рік тому Польща загрожувала "Газпрому" арештом його активів у Європі після того, як польський енергетичний концерн PGNiG отримав рішення Стокгольмського арбітражного суду, що розглядав його суперечку з "Газпромом" про ціну на газ. Тоді арбітражний суд змінив формулу ціни на купівлю газу, що поставлявся "Газпромом" Ямальським контрактом, у тому числі через його значний і прямий зв'язок з ринковими котируваннями природного газу на європейському енергетичному ринку. Застосування зміненої формули ціноутворення значно поліпшило умови роботи PGNiG.

Але головне — через зниження вартості газу заднім числом "Газпром" повинен повернути різницю в ціні в розмірі близько $1,5 млрд за період з 1 листопада 2014 по 29 лютого 2020 рр. Звичайно, росіяни намагаються оскаржити це рішення, але їх шанси, на думку міжнародних юристів, невеликі.

Крім того, цілком можливий висновок "великої угоди": Росія віддає Польщі свою частину "Ямал — Європа", натомість на що Польща перестає виступати проти добудови "Північного потоку-2". Для цього є ще один резон: у ході реформи Польща припинить транзит російського газу до Німеччини, так що у німців буде більше аргументів на користь необхідності початку роботи СП-2.

Що далі?

Отже, контракт на поставку російського газу в Польщу закінчується у 2022 р., і Варшава вже заявила, що не має наміру його продовжувати. Польща буде забезпечувати свої потреби в газі за рахунок поставок СПГ, а також потужностей створюваного (в тому числі на кошти Євросоюзу) газопроводу Baltic Pipe, який повинен з'єднати республіку з норвезьким шельфом через Данію.

Ще в січні 2018-го PGNiG підписала з газотранспортним оператором Данії Energinet угоду про транспортування газу по газопроводу Baltic Pipe. Контракт укладено на період з 1 жовтня 2022 р. до 30 вересня 2037-го. Раніше PGNiG підписала угоду про транспортування газу по Baltic Pipe з польським газотранспортним оператором Gaz-System. Польща планує імпортувати по газопроводу Baltic Pipe до 10 млрд куб. м газу в рік.

"Перепрофілювання" польської ділянки труби "Ямал — Європа" дасть можливість Україні закуповувати при необхідності додаткові обсяги газу в Польщі, незалежно від того, чий буде цей газ за походженням — норвезький, катарський, американський або російський. Звичайно, при технічній можливості прокачувати потрібні обсяги.

А така потреба цілком може виникнути: досить згадати, що 6 липня 2020-го за результатами аукціону компанії Gaz-System на 2021/2022 газовий рік (період з 1 жовтня по 30 вересня) всі вільні потужності для транспортування газу з Польщі в Україну були зарезервовані, тоді як на 2020/2021 газовий рік попит досяг 85% від виставленої пропозиції.

За даними НКРЕКУ, в Україні в 2020-м збільшилася кількість компаній-імпортерів газу: за I квартал їх кількість зросла до 51. У цей же період 41 компанія замовляла послуги транспортування газу з ЄС в Україну, і 23 компанії використовували українські ПСГ для зберігання газу в митному режимі.

Утім, якщо говорити про інтереси України, то якщо Польща піде на "велику угоду" з "Газпромом" щодо СП-2, для нас цей факт перекриє позитиви від додаткових можливостей у диверсифікації поставок газу.

    Реклама на dsnews.ua