• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Відповідати за злочини не буде: Омелян заявив, що Балчун втік з України

Реклама на dsnews.ua
Войцех Балчун, який пішов у відставку з поста голови правління "Укрзалізниці", втік з України

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає "ДС" з посиланням на "Лігу".

На думку міністра, з моменту призначення на посаду голови УЗ Войцех Балчун не збирався професійно працювати.

"Замість того, щоб робити реформу, професійно працювати і нікого не слухати, він з самого початку пішов домовлятися. Його ловили то в одній партії, то в іншій, то в одного політичного боса, то в іншого. Це неправильний підхід. Балчун ж, крім того що не мав стрижня, щоб чітко і прямо йти вперед, понабирав незрозумілих людей від різних порадників. В результаті ці люди були сконцентровані не на розвиток компанії, а на її пограбування. Маємо результат: арешти, доведені факти в рамках кримінальних розслідувань про крадіжку в УЗ. Буде звіт Балчуна про результати роботи? Вірогідність при цьому уряді нульова. Реально він втік з країни, - сказав Омелян.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня голова правління "Укрзалізниці" Войцех Балчун написав заяву про відставку. Коментуючи своє звільнення, він сказав, що робота на посаді голови правління ПАТ "Укрзалізниця" була найскладнішою і найважливішою місією в його діловому житті.

Дружина екс-глави "Укрзалізниці" Войцеха Балчуна Джоанна Балчун розповіла, що першим ділом після його повернення в Польщу вони планують поїхати всією сім'єю на відпочинок.

    Реклама на dsnews.ua