• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

PayPal хоче купити соцмережу Pinterest: ЗМІ наводять деякі подробиці перемовин

Компанія PayPal Holdings Inc. вивчає можливість придбання соціальної мережі Pinterest за 45 млрд доларів

PayPal Holdings Inc. вивчає можливість придбання Pinterest
PayPal Holdings Inc. вивчає можливість придбання Pinterest
Реклама на dsnews.ua

Придбання соцмережі може стати найбільшою технологічною угодою року і наблизити платіжну компанію до її амбіцій стати "суперзастосунком", передає "ДС" з посиланням на Bloomberg.

Поінформовані співрозмовники видання, які попросили не розкривати їхні особи, оскільки деталі є конфіденційними, кажуть, що PayPal нещодавно звернувся до Pinterest щодо можливого укладання угоди. Обговорювалася ціна близько 70 доларів за акцію, загалом 45 млрд доларів.

PayPal націлена на те, щоб стати універсальною платформою для покупок і фінансових послуг, подібно до китайських Alipay або WeChat. Компанія планує додати низку нових послуг, зокрема високодохідні ощадні рахунки, можливість інвестування в акції тощо.

Видання зазначає, що пропозиція надійшла у складні для Pinterest часи. Співзасновник соцмережі Еван Шарп йде у відставку. Компанію також звинувачують у дискримінації робітниць.

Як писала "ДС", 45-й президент США Дональд Трамп вкотре заявив про плани запустити нову соціальну платформу — соцмережа може з'явитися вже до кінця року.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua