• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Петрашко підтримав ідею скорочення міністерств

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко виступає за скорочення кількості міністерств
Ігор Петрашко виступає за скорочення кількості міністерств. Фото: УНІАН
Ігор Петрашко виступає за скорочення кількості міністерств. Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це Петрашко заявив в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Особисто я не прихильник постійних змін. Якщо в них є потреба, необхідно робити їх плавно. Тому що при будь-яких подібних зміни відбуваються періоди бюрократичної нестабільності. Але, знову ж таки, є заява президента, дискусія в парламенті. Який формат буде узгоджений? Головне - ефективність і результат", - сказав міністр.

При цьому Петрашко додав, що є прихильником скорочення кількості міністерств.

Глава Мінекономрозвитку також зазначив, що дискусія про поділ його відомства на два - аграрне та економічне - триває. Обговорення питання про введення посади віце-прем'єра з питань промисловості або окремого органу по цьому напрямку також не завершена.

"Дискусія про нових форматах і посадах ще триває, є різні заяви. Тут важливо знайти правильний формат", - вважає глава міністерства.

Як повідомляла "ДС", в травні Ігор Петрашко представив план стимулювання економіки для подолання наслідків карантину, запровадженого у зв'язку з епідемією коронавіруса в Україні.

    Реклама на dsnews.ua