• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Платити не будуть: Шмигаль сказав, як Кабмін може допомогти бізнесу у "червоних" зонах

Прем'єр Денис Шмигаль заявив, що Кабмін не планує виплати для бізнесу в "червоних" зонах, але може допомогти підприємцям із питань кредитування та оренди

Денис Шмигаль
Денис Шмигаль
Реклама на dsnews.ua

Про це Шмигаль сказав на брифінгу за підсумками робочої поїздки до Запорізької області, відповідаючи на відповідне запитання агентства "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Щодо підтримки бізнесу. Ми постійно дивимося та спілкуємося з бізнесом про те, яка підтримка їм сьогодні потрібна… Тому що ми сьогодні локдаун не робимо, як у попередніх хвилях: у нас немає закриття бізнесу, наша мета – вакцинувати колективи та суспільство, клієнтів, якщо йдеться про ресторани. Минулої хвилі були закриті ресторани, страждали деякі сфери і цей бізнес отримував підтримку. У цій хвилі ключове завдання — вакцинуватися. Якщо колектив вакцинований, бізнес працює без обмежень", — сказав Шмигаль.

Водночас прем'єр зазначив, що під час діалогу з бізнесом уряд розглядає кілька напрямів підтримки, які не пов'язані із прямою виплатою коштів. Ідеться, зокрема, про доступність до кредитування.

Крім того, за словами прем’єра, клієнтоорієнтований бізнес просить урегулювати зменшення орендної плати на період жорстких карантинних обмежень.

"Це відповідальність місцевої влади... Ми можемо це рекомендувати. Це одне з головних прохань бізнесу: полегшити навантаження за оренду комунального та державного майна", — додав він.

Нагадаємо, станом на ранок 2 листопада в Україні зафіксовано 19 455 нових випадків коронавірусної хвороби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua