• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Під Києвом триває захоплення нафтобази, можливий вибух 8 млн літрів газу

Реклама на dsnews.ua

У Переяславському під Києвом представники фейкової громадської організації "Фонд ліквідації наслідків Васильківської трагедії" за сприяння поліції четвертий день рейдерую нафтобазу, яка належить "БРСМ-Нафта". У компанії попередили про загрозу вибуху: на території бази зберігається бензин, дизель і 8 млн літрів зрідженого газу

Директор департаменту з маркетингу «БРСМ-Нафта» Олександр Мельничук написав у Facebook, що рейдери можуть спровокувати техногенну катастрофу, в порівнянні з якою Васильківська трагедія «здасться дрібницею».

«Працівників на територію не пускають — усе майно в руках рейдерів, які не знайомі з технікою безпеки, палять фаєри, курять просто біля бензовозів. У разі пожежі вони перетворяться на ракети першинг, пів району може злетіти в повітря… У Василькові був бензин і дизель, а тут іще й 8 млн літрів газу», — заявив Олександр Мельничук.

Він повідомив, що силову підтримку «активістам» Фонду надають близько 100 озброєних тітушок із праворадикальної організації. Вони забарикадувалися на підприємстві і закидають співробітників нафтобази камінням і покришками, підпалюють димові шашки. Тітушки, за словами Мельничука, діють під прикриттям і за сприяння поліції.

«Ми вимагаємо зупинити беззаконня, затримати рейдерів і допустити на нафтобазу співробітників для гарантування безпеки. В іншому випадку, хто буде нести відповідальність? Коли Володимир Зеленський обіцяв інвестнянь і нормальні умови для бізнесу, ми чекали чого завгодно, але не цього», — написав Мельничук.

Нагадаємо, вранці 2 жовтня на територію нафтобази увірвалися близько 100 невідомих у балаклавах у супроводі співробітників поліції. Без рішення суду приватне майно було описано і передано на відповідальне зберігання директору фонду Олегу Вернику, який керував захопленням. За даними ЗМІ, за організацією стоїть відомий екорейдер Павло Куфтирєв. Фонд кілька років судиться із «БРСМ-Нафта» і намагається стягнути 2,7 млрд грн компенсації за пожежу, що сталася на нафтобазі підприємства в червні 2015 року. У компанії заявили: сторона позивача програє процес і вирішила вимагати гроші — загрозою зупинки нафтобази і мережі автозаправних станцій.

    Реклама на dsnews.ua