• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Подільсько-Воскресенський міст відкриють у найкращому випадку в 2024 році, – ЗМІ

Київська влада не зможе завершити будівництво Подільсько-Воскресенського мосту цього року і сподівається завершити проєкт за 3 роки

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Comments.ua.

"Відомо, що у 2021 році Подільсько-Воскресенський міст запущено не буде. Переправа, яка коштує вже понад 20 мільярдів гривень, буде повністю закінчена лише наприкінці 2024 року. Наступного року в цей інфраструктурний проєкт вкладуть майже 390 мільйонів гривень із міського бюджету та 548 мільйонів із державного", — інформує видання.

Зазначається, що разом із перенесенням термінів будівництва зростає і бюджет: лише за останній рік Подільський міст зріс у ціні на 8,7 мільярда гривень. У проєкті бюджету на 2022 рік зазначається, що за рік готовність переправи до запуску становитиме лише 54%.

"Нагадаємо, що у столиці до кінця 2027 року планують побудувати нову лінію метрополітену на Троєщину, остання станція підземки у Києві була відкрита ще у 2013 році, йдеться про станцію "Теремки", — пише ЗМІ.

Наступного року на будівництво метро на Троєщину витратить 50 мільйонів гривень, при цьому рівень готовності проєкту складе лише 0,8%. Загальна вартість будівництва метрополітену оцінюється у 15,3 мільярда гривень. Проєкт передбачає відкриття шести станцій метро: "Глибочицька", "Подільська", "Суднобудівна", "Затока Десенка", "Труханів острів" та "Райдужна".

    Реклама на dsnews.ua