• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Польська PGNiG буде інвестувати у видобуток газу в Україні

Реклама на dsnews.ua

Польська нафтогазова компанія (PGNiG) підписала угоду з групою компаній "Енергетичні ресурси України" (Група ЕРУ) про спільний інвестиційний проект з розвідки і видобутку природного газу в Україні

Про це йдеться в повідомленні пресслужби української компанії, передає "ДС".

Підписана угода встановлює загальні рамки співробітництва та визначає графік подальшої роботи на українській ділянці, розташованій поблизу кордону з Польщею. Значний виробничий потенціал проєкту підтверджується результатами геологічних досліджень, проведених PGNiG, які показують схожість геологічних структур ділянки з Перемишлем, де розташоване найбільше родовище природного газу в Польщі.

"Ця ліцензія — наша перша перспектива розвідки в Україні, ділянка розташована в дуже перспективній геологічній зоні, що охоплює також Перемишльське родовище. В нас є всі необхідні ресурси, технології та обладнання, а наші співробітники мають знання, накопичені за 60 років розвідки та видобутку в Жешувському регіоні. Це забезпечує міцну основу для успіху проєкту", — сказав глава правління PGNiG Єжи Квєцінській.

"Протягом останніх пʼяти років ми успішно співпрацювали з PGNiG. Ми переходимо до розвідки та видобутку газу, тому дуже раді мати такого досвідченого партнера як PGNiG і сподіваємось робити подальші кроки разом. Це важливий напрямок для нашої компанії, а також більш широкий регіональний розвиток у сфері енергетичної співпраці та диверсифікації", — сказав керуючий партнер Групи ЕРУ Дейл Перрі.

Крім того, сторони констатували необхідність страхування від політичних ризиків. З метою забезпечення фінансового захисту спільного проекту PGNiG і Група ЕРУ почали переговори з US International Development Finance Corporation і Polandʼs Export Credit Insurance Corporation (KUKE).

    Реклама на dsnews.ua